Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigivel kezdjek?

Milyen cigivel kezdjek?

Figyelt kérdés

Néha-néha elszívok egy-egy szálat ha megkínálnak, és most énis dohányozni szeretnék, de nem tudom, hogy mien cigivel kezdjem? Valami gyengébb kéne, és viszonylag jó árban. Léci segítsetek.

16/f


És igen, tudom, hogy egészségtelen, meg hogy 16vagyok, meg hogy fúúúderossz, meg minden, szóval erre nem kell felhívni a figyelmemet. TUDOM HOGY EGÉSZSÉGTELEN!!!


2009. febr. 2. 18:03
1 2 3
 21/30 dellfil ***** válasza:
100%

Tudományos leszek:

1. Csak erős cigit szívj, (sok nikotin) mert mellé úgy is elszívod azt a méregmennyiséget (részletezzem?) ami a "gyenge" cigiben is benne van. Bármit irjanak is a dohánygyárak.(vagy kik a cigarettásdobozra).

2.Vigyázz, mert ha az emberiség azon csoportjához tartozol akik könnyen nikotinfüggővé válnak, soha nem szokhatsz le a szenvedélyedről (mert azzá válik), csak talán abbahgyhatod.

3.Van itt egy ronda csavar:kezdetben nem rossz.

A testi tüneteket, rombolásokat okozó dolgok csak sokkal később, 15-20 év elteltével lesznek egyértelműek a lelkes dohányos számára.(Már ha egyébként egészséges fiatal volt)

4.Tudom, 30-40 éves kor számodra végtelen nessze van. De eljön, s ha nikotinfüggőként éred meg, ezerszer bánni fogod, hogy a rosszulértemezett "felnőtteskedés" miatt rágyujtottál.

5.A cigi nem "egészségtelen". A cigi Pusztító! 33 éve dohányzom, én csak tapasztalom. Senkit lebeszélni róla nem tudok, de ha férfi vagy gondolj a középkorú férfiasságodra, ha nő vagy, gondolj a megszületendő gyermekeidre.

2009. febr. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Vajda Gábor válasza:
41%

Majd a rák véget vet neki:)

Meg ha nem tud gyereket csinálni:(((

de a lényeg:Mé nem a hobbidra gyűjtesz?

Ha a megspórolnád azt a pénzt amit a cigire költenél,lehet hogy olyan dolgot tudnál magadnak venni később amit nagyon szerettél már régóta,és teljesülne az álmod.

Mostanába az ember a kenyeret is kétszer meggondolja az ember hogy megengedheti e magának,te meg dohányozni akarsz...biztos anyuci el van engedve lóvéval...így megteheted.De ha egyáltalán lesz munkád (sok helyen negatívum a dohányzás,és inkább fel se vesznek)szóval ha lesz ebben a szar világban melód és keresel pénzt is vele megtudod hogy mire elég és végiggondolod hogy érdemes e ennyit a dohányra áldozni mert esetleg kajára nem fog jutni vagy albérletre...

Én csak reálisan nézem a világot...

Ráadásul a csajoknak se mindig tetszik a füstös csók me olyan mintha egy hamutartót nyalogatnának...és a sárga fog má eleve taszít,és nincs az a csodafogkrém ami leszedi...amúgy meg a nemdohányzókat is veszélyezteted magad körül.

Szóval saját érdekedben amíg lehet ne szokj rá...mert később esetleg szidod magad hogy rossz döntés volt mikor az utcán állsz fázva ázva hogy nincs semmid...

Látszik hogy nemdohányzó vagyok mi?:)

Nem érdekel.Tudom hogy igazam van:)

2009. febr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim válasza:
11%
szerintem próbáld ki a véreres Kubait oda mész egyik pasi haverodhoz lehuzod a gatyáját és bekapod neki és szíííívd addig szívod ameddig csak akakrod és még bajod sem lesz tőle max egy kis plusz fehérje bevitel... Kedves egészségedre
2009. febr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
64%
szerintam semmijennel,ne cigizz!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. febr. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
89%

áá..h lehet ien válaszokat adni?? kérdezett valamit..ha nem 16-17 évesen mikor próbálja ki a dolgokat? Innentől kell élni, bulizni, szívni , inni, csajozni..Nehogy aztán 30 évesen, essen le neki, h semmit nem próbált ki az életlében, és addig tulajdonképp nem is élte az életét..Ugyis mire megkomolyodik leszokik..elmondom h énis dohányzom, de egyáltalán nem vagyok nikotinfüggő..bármikor letehetném a cigit..de még nem akarom..mert attól függetlenül szeretem..szóval nemtudom, hogy akik itt válaszoltak mint "felnőttek" h irhatnak ilyen dolgokat egy 16 éves gyereknek..azért gondolkozzatokmár..pff..akármit is mondtok ráfog gyújtani, egyszerűen csak kérdezett valamit..



Na..szóval..szerintem ha gyenge cigivel szeretnél kezdeni a leggyengébbek közé tartoik a szürke pallmall ( kb felér a hegyi levegővel.)..de rendesen megutdod vele tanulni h kell letüdőzni és a többi, és nagyon gyenge:D..ha kicsit erősebbet akarsz akk sárga dolgokat nézd, illetve a mentolosokat.. de ha fiú vagy azt nem ajánlom mert nagyon nem tesz jót neked :D... erősebbek közé tartoznak a kék színű dobozos cigik, kék multi ( a legjobb, én ezt szívom jóideje.) utána meg piros multi stb..szal a piros a legerősebb...itt irták h a fekete marlbi az gyenge meg jó meg midnen...de sztem 1rész ahozz drága h fele annyi dohányt vegyél meg mint a rendes arany marlbiban..amugy is elég női cigi..vékony rövid..szóval sztem nemkéne..válogass egyenlőre a szürke-fehér.sárga színek között:D

utána meg mehetnek az erősebbek is..de erre te is ráfogsz jönni. Na remélem tudtam segiteni egy kicsit is:D

De azért 2x gondoldd emg h biztos akarod-e ezt..mert az mondják h nehéz leszokni.--háát nemtudom..


És most jöhet a leszavazás, mertt én vok a csúnyagonosz rossz csaj aki segitett egy 16 éves "kisgyereknek". Köszipuszi midenkinek aki leszavaz emiatt xxDDDDD

na by;)

2009. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
köszönöm azoknak akik normális választ írtak. :)
2009. febr. 11. 21:04
 27/30 anonim ***** válasza:
27%
Ne kezdjél cigizni mert ciki, égő!
2009. febr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
zöld pall mall, ezüst vicetroy,sárga pall mll, sárga muti,zöld marboro.én piros mltit szívok
2009. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
nari Pall-mal, arany malbi,citrom multi,:D hát és hasonlok akár KéK Bondot is 13/F
2009. aug. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
ez az osztás feldobta az estémet :D
2010. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!