Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigivel kezdjek?

Milyen cigivel kezdjek?

Figyelt kérdés

Néha-néha elszívok egy-egy szálat ha megkínálnak, és most énis dohányozni szeretnék, de nem tudom, hogy mien cigivel kezdjem? Valami gyengébb kéne, és viszonylag jó árban. Léci segítsetek.

16/f


És igen, tudom, hogy egészségtelen, meg hogy 16vagyok, meg hogy fúúúderossz, meg minden, szóval erre nem kell felhívni a figyelmemet. TUDOM HOGY EGÉSZSÉGTELEN!!!


2009. febr. 2. 18:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
75%
ha már dohányzol, minek a gyengével kezdeni, kezdd a lehető legerősebbel, akkor nem fogsz annyira sokáig szenvedni :))
2009. febr. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
70%

Ja,hát most még hiába mondják,hogy ne szokj rá fiam,mert nem,vagy csak nagyon nehezen tudsz leszokni róla.Kár,hogy ennyi idősen nincs ennyi eszetek.

Egyébként szerintem majd akkor kezdd a dohányzást,amikor magad keresed meg az árát úgy,hogy mellette el tudod magad tartani egy külön lakásban amit szintén magad tartasz fenn abból a pénzből,amit munkával megkeresel.

2009. febr. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%

Szia!


Ismerem ezt a tipust... cigizünk már, csak úgy felvágásból is... úgyis MINDENKI cigizik... Te tudod. Erről ugysem tud senki lebeszélni. Hülye vagy ha rá akarsz szokni, de nyugodtan!


Egyébként: Narancs pall mall, sárga multi, mentolos pallmall... ilyenek a gyengébbek.


Jöhet a leszavazás, hogy rosszra tanítom a kisfiút :D

2009. febr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
66%

Mien(!) cigivel kezdd? Oannal(!), amelyre anyád mosolyogva adj a a zsebpénzt, vagy amiet meg is vesz neked.:S.

Ne bántsátok. "Szükség van a nullákra. Hozzájuk viszonyítva tudhatjuk, hogy mi nem vagyunk azok".

2009. febr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
74%
Mezítlábas Kossuth-tal.
2009. febr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%
Csavart cigivel,vagy szivarral.
2009. febr. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

na látjátok, erről beszélek. képzeljétek, anyukám igenis mosolyogva adja a pénzt rá, azt mondta "a te károd, tiltani meg úgysem tudom, mert akkor megcsinálod a hátam mögött"


A KÉRDÉS, NEM AZ, HOGY MIÉRT NE CIGIZZEK. ENNYIRE SÖTÉTEK VAGYTOK? SZÖVEGÉRTÉS 1ES!

2009. febr. 2. 19:20
 8/30 anonim ***** válasza:
52%
Na látod,akkor nálatok semmi gond,nagy az egyetértés.Böszme anyád is mint a fia!!!!!
2009. febr. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
48%
Natessék. Nagyon okos az egész Addams Family. :S
2009. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
böszme a tiéd aki megfiallt te retardált.
2009. febr. 2. 19:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!