Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigivel kezdjek?

Milyen cigivel kezdjek?

Figyelt kérdés

Néha-néha elszívok egy-egy szálat ha megkínálnak, és most énis dohányozni szeretnék, de nem tudom, hogy mien cigivel kezdjem? Valami gyengébb kéne, és viszonylag jó árban. Léci segítsetek.

16/f


És igen, tudom, hogy egészségtelen, meg hogy 16vagyok, meg hogy fúúúderossz, meg minden, szóval erre nem kell felhívni a figyelmemet. TUDOM HOGY EGÉSZSÉGTELEN!!!


2009. febr. 2. 18:03
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
böszme a tiéd, aki megfiallt te nemnormális.
2009. febr. 2. 19:39
 12/30 A kérdező kommentje:
böszme a tied, aki megfiallt...
2009. febr. 2. 19:39
 13/30 anonim ***** válasza:
73%

Hé, Én egész normális választ adtam... meg sem köszönöd? :(


Én írtam a mentolos pallmall-es választ... degonoszvagy:P

2009. febr. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
80%
A megfialt az egy l. :D
2009. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%

Gyáááá geccc ezek a válaszok xD K.O.

ÖÖÖÖÖ amugy a marlboro új cigijét ajánlom! Qrva jó és nem is erős. Csak egy kicsit drága(620ft).

Itt a link a dobozrol: [link]


a legjobb cigi (H)

2009. febr. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
53%
hát ne piros multival én azt szívtam és elég is volt belőle 2 évig! a kék viceroy nekem jó, bár én már 6 éve dohányzom, szóval nekem már nem erős, nem tudom neked az lenne-e! de elég szar szokás, szal csak mértékkel
2009. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
67%
Ha az én fiam lennél, úgy lepofoználak, hogy leesik a fejed. így viszont téged már elcsesztek. riszpekt a kedves szüleidnek.
2009. febr. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
84%

A kérdező is tudja, hogy egészségtelen, a szülei is, tudják, mi válaszolók is tudjuk. Azonban nem hiszem, hogy ilyen stílusú válaszoktól, amilyeneket kapott, meg fog változni a véleménye, sőt ezek után 16 éves korban még inkább fog hallgatni a dacos, lázadó érzéseire, mint észérvekre.

Én is 16 évesen szoktam rá, a szüleim és bárki más, hiába próbált meg lebeszélni, a verés nálunk nem volt szokásban.

8 év dohányzás után jött meg az eszem, rettenetesen nehéz volt leszokni, de sikerült, és 20 éve nem gyújtottam rá.

Kedves kérdező, gondold át még egyszer, de ha ennek ellenére is dohányozni szeretnél, akkor a fehér Viceroy-t ajánlom, a többihez képest olcsó, és nagyon gyenge.

2009. febr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim válasza:
98%

Hello!Én is így kezdtem. Egyetem alatt megkínáltak és elfogadtam aztán ciki volt hogy mindig megkínálnak persze eszembe sem volt visszautasítani, így én is megvettem az első dobozzal. (anno fehér multi)Aztán már rutinos dohányosként vettem erősebbet is merthogy a többiek is erősebbet szívtak és vissza tudjam kínálni őket. Ha már mindenképp cigizni akarsz gyengével kezdj és próbálj ki több félét. Anno mikor cigiztem a Helikon és a Szofi olcsóbbak voltak mint a multi de nekem nagyon nem ízlett még boroskólával sem :-)Mondjuk lehet ha bűn rossz ízű cigit veszel nem fogsz sűrűn rágyújtani. ;-)

És még valami. Most meg nem cigizel próbálj meg felmenni 4 emeletet lépcsőn és ha majd rászoksz 3 év múlva próbáld újra. Meg fogsz döbbenni mennyire nem bírja majd a tüdőd, ez lehet majd segít a leszokásban. Kicsit többet írtam mint a kérdés de remélem hasznos.

2009. febr. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
82%

Hát igazad van nem lehet lebeszéllni senkit ha ilyen szándéka van az ellenérvek csak erösítik majd rájössz magadtól is h milyen ártalmai vannak a ciginek

csak azért tedd fel a kérdést magadnak hogy miért s akarok cigizni? megéri e vajon? de ha ezekután is így gondolod akk a bondot ajánlom a sárgát ha nagyon gyengét akarsz szívni ugyanannyi árban van mint a viceroy de legalább a Bond Philip Morrys márka és azért ez lendít a helyzeten:)

2009. febr. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!