Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha elkezdek dohányozni fogyni...

Ha elkezdek dohányozni fogyni fogok?

Figyelt kérdés
Antipszihotikum ot szedek és emiatt 30 kgot híztam.

tegnapelőtt 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, szivjal napi 3 dobozt.
tegnapelőtt 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Igen fogsz hisz evés helyett cigizel, de nem ajánlom. Inkább edzél rendszeresen s egyél normálisan.
tegnapelőtt 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Elveszi az étvágyat, 2-3 kilo lemegy, de amúgy ha sportolsz vagy elmész kondiba izmos leszel és még fogyni is fogsz! Én dohányzom és kondiba járok szóval én tudom(:!
tegnapelőtt 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A dohányzástol nem fogysz, aki abba hagyja a dohányzást azért hízik mert kényszeresen a szájához visz valamit (eszik) a cigizés helyett.
tegnapelőtt 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Pont ez az, én se akarom abba hagyni a cigit mert hízni fogok ha leteszem, egyszer abba hagytam és 6 kilót híztam fél év alatt. Ronda lettem. De így szép arcom van nagyon ha cigizek mert nem leszek pufi. Amugy elég ételfüggő vagyok sajna, de ha cigi kávé megy akkor kordában tudom tartani a falási rohamokat.
tegnapelőtt 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ne már ember, a cigi meg kinyír, csak rajtad múlik hogy zabálsz-e, nem automatikus, önkontroll, agymunka, én is leraktam sikerrel és még fogytam is, sportolok és sokkal több szuflám van mint fiatalabb koromban cigizve.
tegnapelőtt 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kevesebb pénzed lesz kajára.

Meg még árt is.

Darwin díjas ötlet.

tegnapelőtt 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Sajnos hízni fogsz. Nem cigizek 10 napja és felszedtem 2,5 kgt.:D Betiltották a heetset egyébként azért szoktam le. Most gyakorlatilag bármit eltudnék szívni, de kitartó vagyok és elkezdtem edzeni, hogy ne hízzak.
tegnapelőtt 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
5. vagyok, én nagyon le akarom tenni, de nem hízhatok mert annál hiúbb vagyok. De ha sokat mozgok csak nem fogok hízni nem? 8.-as kérlek ne ijesszgess.
tegnapelőtt 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
8: nem tiltották még itt nálunk be.
tegnapelőtt 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!