Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyire káros ha eg ylégtérbe...

Mennyire káros ha eg ylégtérben valaki iqos-t használ?

Figyelt kérdés

Egész pontosan a barátnőmet akarom kiküldeni hogy ne a lakásba (gyerek mellet) csinálja.


Ha káros akkor jogosan fogom kizavarni ha viszont nem akkor nem kötök bele bár nekem a szaga sem tetszik de ha nem káros ránk nézve akkor hagyom.


aug. 30. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem káros, de megbeszélni vele vagy megkérni nem próbáltad?
aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

De jeleztem felé de én azzal pedáloztam hogy káros (cigiből indultam ki) de én egy nemdohonyzó ember vagyojk így annyira nem is értek hozzá viszont a sima cigi nagyon káros úgy is.


Ha nem káros akkor majd nyelek 1 et és elviselem de ha meg igen akkor az iqosával teszem ki és vissza sem jöhet addig ameddig be nem fejezi

aug. 30. 12:04
 3/8 A kérdező kommentje:
Szia, nekem megvan ha gondolod írj privátba
aug. 30. 12:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Semennyire. A szaga lehet zavaró.
aug. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem káros a gőz ami kijön. De büdösnek tényleg büdös.
aug. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem káros
szept. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bogica0616 ***** válasza:
Nem káros, de büdös.
szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A cigarettáról sem tudták sokáig, hogy káros. Az iqosról és e cigikről csak néhány évtized múlva fogunk tiszta képet kapni, ne hagyd, hogy a gyerek mellett csinálja.


"Az IQOS nem égeti, hanem hevíti a dohányt, ennek következtében nem füst, hanem dohánypára keletkezik. Az IQOS 95%-kal kevesebb káros anyagot bocsát ki a cigarettához képest.* Fontos információ: Ez nem jelent szükségszerűen 95%-os kockázatcsökkenést. Az IQOS nem kockázatmentes."


Ezt az iqos oldalán írják: [link]


Ez alapján eltudod dönteni, hogy káros-e vagy sem.

szept. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!