Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen káros hatásokat fogok...

Milyen káros hatásokat fogok tapasztalni napi 1 cigitől?

Figyelt kérdés
Mindig csak 1-et szívok. Fogok e egyátalán tapasztalni káros hatást? Mire számíthatok? Március óta dohányzok rendszeresen ,napi 1 szálat.

aug. 3. 12:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
azelőtt néha szivtam el egy szálat( havi 1-2)
aug. 3. 12:05
 2/14 anonim ***** válasza:
31%
Én napi 10-12-t szívok 5 éve, nem tapasztalok semmilyen káros hatást, ez a későbbiekre, elkövetkező évtizedekre nézve lesz maximum károsító hatással a szervezet szempontjából. Neked is, nekem is.
aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%
Semmit. Ha meg mégis átálsz iqos-ra. Én napi 10 szálat szívtam, kicsit köhögtem, majd az iqos használatát követően megszűnt a krákogás.
aug. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%

Számolj azzal a lehetőséggel, hogy előbb-utóbb többet akarsz majd szívni. És akkor mi lesz? Rászoksz, vagy az egy szálról is lemondasz?

Egy szál egyébként nem jelentene semmi problémát.

aug. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
A dohányzás az életet rövidíti meg és mellette egy tüdőrákban meghalni nem a legszebb dolog. De ez mindenkinek az egyéni döntése, én nem szólok bele. Ha érdekel, akkor azt tudom leírni, hogy dohányos ismerőseim hogyan jártak 50-60 éves korukra.
aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Bűz
aug. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%
Napi egy szálat éppen el is lehetne hagyni, nem nagy áldozat, de... Napi 1től az égvilágon semmi bajod nem lesz.
aug. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
59%
A legnagyobb karos hatas, hogy elobb-utobb majd tobb kell, meg aztan meg tobb, es raszoksz.
aug. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Azt amit az előző leírt.
aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Azt az egy szálat meg minek szívod?
aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!