Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Terhesség alatt dohányzás?

Terhesség alatt dohányzás?

Figyelt kérdés
Van aki dohányzott terhesség alatt? Van aki glot szívott? Mit szólt hozzá az orvos?

aug. 26. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen ártalmas a magzatra, már 50 éve is ismert volt, szóval NE
aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az erdekel, hogy mit szol az orvos? A magzat egeszsege egy cseppet se fontos?

Napi 2 doboz heetset szivtam mar, mikor terhes lettem, szoval nem keveset sajnos. A pozitiv tesztnel azonnal leraktam es nem is szivtam azota se, mar 1,5 eves a kisfiam. En tenyleg nagyon durvan fuggo voltam es meg en is letettem.

Na akkor barkinek sikerulhet, hajra!

aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ismerek olyan nőt, aki dohányzott a terhessége alatt, nem sokat napi 4-5 szálat szívott. A gyereke ma már 32 éves egészséges és az is volt mindig. 9 hónapra 57 centivel és 3700 grammal született. De ez nem követendő példa!
aug. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
33%

2. Az nagyon szép hogy legalább akkor letetted , de még az nem ürült akkor ki a szervezetből és biztos hogy jutott a magzatnak is belőle.

Tehát nem pont akkor kellene abba hagyni hanem jóval hamarabb hogy a szervezet teljesen kitisztuljon mire a baba megfogant.

aug. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, igazad van, de nem tervezett baba volt, most ezt nem akartam reszletezni. :D
aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Szomszéd nőstény művelte ezeket,a pulya már asszem 9 éves, es mindenkinek elege van belőle mert en pl leültem vele tanulni az ABC-t mikor elsős volt, 3-4 óráig nyomtam vele szünetekkel, játékosan, de a D betűnél több nem sikerült neki.. full debil, előző heten megölt egy 2 hetes kiscicát a 9 eves kislany🤌🏻
aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!