Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi leszokás? Cigi helyettesí...

Cigi leszokás? Cigi helyettesítése?

Figyelt kérdés

az a helyzet hogy nagyon sokszor próbáltam leszokni de nem megy! Mármint kibírnám hisz most is 2 napig megálltam úgy hogy volt nálam cigi meg volt hogy 1 hétig 3 hétig volt hogy egy hónapig is de aztán meggondolom magam. egy idő után nem is azért gyújtanék rá mert hogy kell a nikotin érzem az elvonási tüneteket hanem azért mert kell valami ami segít elviselni a mindennapokat azok a kis dopamin löketek amikor megállok tekerek egyet és nyugodtan eldurrantom ezt nem tudom pótolni semmivel ehhez fogható nincs és konkrétan ha nem is az unalom de az hogy szeretek cigizni füstölni az nem engedi meg hogy sikeresen leszokjak mert ideig óráig tartom aztán meggondolom magam. Semmi nem olyan nélküle kell a cigi egy jó kaja után egy intenzív edzés után sex után kávéhoz piához stb. ezzel indítom és zárom a napot kb. napi 30 szál megy el 6 éve szívom 12éves korom óta.


Az hogy le akarom tenni az nem kérdés csak azt nem tudom mivel helyettesítsem mert valami kell nem dohányzóként is valami kéne helyette.

Az egészségemmel voltak/vannak komoly gondok és k*rvara nem jó nekem a cigi (nem mintha másnak ajánlott lenne) és emiatt tenném csak le mert a lóvé meg hogy büdös nem menő stb. nem izgat csak egyszerűen szeretem nem tudok ezen változtatni.


Ti mit tudtok ezügyben tanácsolni? Hogy rakjam le véglegesen úgy hogy ne hiányozzon? mivel helyettesítsem? Iqos e cigi snussz ilyenek nem jönnek be semmi max a szivar lenne még amit eltudok képzelni mert annak is van egy hangulata de az meg mégse olyan nem lehet minden után szivarra gyújtani meg azt nem kell tüdőre venni bár az pont jó lenne mert tüdő beteg vagyok.



aug. 1. 19:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy túl sok a stressz?
aug. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11 az is közre játszik de menni fog ez nem lehetetlen nehogymár kifogjon rajtam egy koporsó szög.

Csak azért lesz nemhéz mert tényleg szeretek cigizni megvan a maga hangulata mostis hogy beborult az ég egy kis chill zene mellett jó füstölögni.

aug. 2. 20:17
 13/18 A kérdező kommentje:
nehéz*
aug. 2. 20:18
 14/18 A kérdező kommentje:

sajnos ez eddig tartott..



Egyszerűen szeretek cigizni ez nekem olyan mintha más megtiltaná magának örökre hogy finom kaját italt igyon vagy hogy hagyja abba a videójátékokat stb.



Viszont nem fogok annyit szívni lecsökkentem elég rendesen napi max 10 szál lesz azt tudom tartani és csak ilyen kis mini tekert cigit szívok.

aug. 4. 15:40
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha csökkented, már az is haladás!
aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Első kőrben ez is elég, de azért ne add fel.
aug. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

ez sajnos ilyen

nekem volt 1-3-6-9 hónapos szüneteltetések után is visszaesésem, mire eljutottam oda, hogy fejben végleg ráéreztem.

próbálkozni kell

aug. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

ez a leszokás mentálisan amúgy kikészít és még az se garantálz hogy utána nem szokok vissza. elég egy rossz nap egy durva buli és már megis van.


Nemhiszem hogy megpróbálom megint de már ha lecsökkentem az is elég szerintem annyi csak belefér.

aug. 4. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!