Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 14 éves koromtól dohanyzok,...

14 éves koromtól dohanyzok, késő lerakni?

Figyelt kérdés
14 éves koromban probaltam ki először a sima cigit. Alkalmanként cigiztem csak, és mikor a szüleim rajtakaptak utána egyáltalán nem. 15 éves koromban már társasági dohányos lettem és bulik alkalmával szívtam csak. 16 evesen barátnőm le passzolta nekem a már nem használt iqosat mert vett magának újat. Ott kezdődött minden. Először csak napi egy kettot szívtam és sokkal jobban szerettem, mint a sima cigit. Most 18 vagyok és ilyen napi 5-6 heetset szívok. 15 éves koromtól kezdve még kb 15 éves eldobható elektromos cigit is (nem akarok leírni a nevét, mert nem legális) kivégeztem. Igazából nagyon felek, hogy ez az egészségem rovására fog menni (vagy már ment is) szerintetek ebből a 4 évből maradandó károm lehet? Plusz valami tipp, hogy minél előbb letegyem az iqost? En arra gondoltam, hogy esetleg valami nagyon erős snusszt beveszek, hogy egy kisebb nikotin mérgezést kapják és utána rá se tudjak nézni a cigire. De tényleg engem leginkább az egészségem erdekel.

júl. 17. 01:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hat ezzel mar kar foglalkozni ezzel mar elkéstek
júl. 17. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő
júl. 17. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
58%
A snüssz rossz ötlet, semmit ne használj helyette vagy sima rágó.
júl. 17. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Sosem késő! Összesen 4 évet dohányoztál, az semmi! Simán kitisztul a szervezeted. Amint 3-as írta, rágózz helyette (aztán lassan elhagyhatod azt is, ha gondolod).

Ha Te döntöd el, hogy le akarsz szokni, akkor sikerülni fog.

Az egészségkárosító hatások mellett gondolj a kellemetlenségekre: mindenhonnan ki vagy már tiltva, büdös vagy, a lakás is, az autód is. Plusz egy vagyonba kerül rendesen, napi egy csomaggal dohányozni...

júl. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem késő.
júl. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
Te gyárkémény
júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%
Sose értettem, hogy mire jó a dohányzás.
júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7es en azért kezdtem el, mert felnőttnek akartam tűnni mert elegem volt, hogy mindenki gyerekként kezelt amikor en nem éreztem magam annak. Mostmár enis látom természetesen, hogy ez nem így működik
júl. 18. 01:45
 9/11 anonim ***** válasza:
66%

Tudod mi felnőttes? Elmenni szurovizsgalatokra pl., egyedül lakni, gondoskodni magadról, stb

Tudom unalmasan hangzik

júl. 18. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

15-16 évesen kezdtem el, 27 évesen tettem le.


Nem kellenek ilyen hülyeségek amiket leírsz, egyszerűen csak fogod magad és nem dohányzol többet.

júl. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!