Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pipával kapcsolatban tapasztal...

Pipával kapcsolatban tapasztalatok ?

Figyelt kérdés
Kinek mi a tapasztalata? Régen egyik ismerősünk pipázott rendszeresen es brutal jó illata volt. Az lenne a kérdésem hogy milyen pipázni ? Milyenek a dohányok, esetlegesen izesitett dohányok vagy aromás dohányok ha ugytetszik érdemes kipróbálni ? Gazdag ízvilágot kap az ember ? Esetleg hanegy cherry set kiprobál van egy intenziv kellemes ize ? Vagy szivarkákhoz lehetne hasonlitani ?

jún. 30. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Rák.
jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is tetszik/tetszett, ha valaki a környezetemben pipázott.

1 idős ember volt ilyen, aki már rég meghalt. Az utcán nagyon ritkán találkozok 1-1 pipázóval, de valóban: egyedi érzést ad.

jún. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Kellemesebb mint a cigaretta. Cigizni nem szeretek, de a pipámat előveszem, ha kedvem támad dohányozni. A dohánylevél minőségibb, válogatott részébő készül a pipadohány, és persze kátrányos cigipapír sincs, így a füstje is tisztább. És igen, olyan jó illatú, hogy az utcán az emberek utánam fordulnak, hogy mi ez, ők is akarnak belőle :D
júl. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is jobban szeretek pipázni mint cigizni, csak sajnos manapság ritkán van rá időm.

A teljesen natúr dohányoknak is sokkal jobb íze és illata van, mint a cigarettának. Az aromával ízesített dohányok kicsit hasonlítanak az ízesített szivarkára, de a pipadohányok nagy részét erjesztéssel, érleléssel ízesítik és emiatt sokkal egyedibb, sokkal színesebb az ízviláguk.

Amiket eddig próbáltam magyarországon beszerezhető dohányt, gazdag ízvilággal és a környezetem is kiemelkedően jó illatúnak tart: Original Choice és a Sunday's Fantazi.

júl. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszonom segitő válaszokat !
júl. 3. 21:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Amíg bagóztam én , ki nem álltam a dohányfüstöt más dohányostól, de viszont a pipa füstöt nagyon szerettem.

AZ nekem is nagyon jó illatú volt.

De nyilván ugyan olyan káros mint a többi.

júl. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 veszettkecske ***** válasza:

Régen Imádtam. Én tüdőztem is, de csak alkalmi fogyasztó voltam, heti 2-3 pipanap volt max, akkor napi 1, ritkábban 2 tömés. Hangagyökér -Real briar- pipák füstszűrővel, és egy jó dohánnyal nagyon finom tud lenni.

Prince Albert Soft Vanilla Cavendish

Borkum Riff

Captain Black


Mostanában megint gondolkozok én is rajta, jelenleg is dohányzom mértékkel :)

júl. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!