Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Workaway. Info-val kapcsolatba...

Workaway. Info-val kapcsolatban tapasztalatok? Lehet mellette identmunkat vegezni penzert?

Figyelt kérdés
Norvegiaba szeretnek kimenni a nyaron 2 honapra
2016. nov. 21. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Pont azt fogod kint csinálni csak feketén szállásért meg kajáért. Azt hogy heti 3-4 nap napi max 4-5 óra bullshitet nem kell bevenni. Lesz az több is meg nem te osztod be a szabadidődet. Meg a legtöbb hely az istenhátamögött van néha a legközelebbi farm is több tíz kilométer. Szóval elég esélytelen. Meg lévén hogy feketén vagy ott más munkát is csak feketén vállalhatsz az meg ott nem olyan elterjedt.
2016. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a konkrét munkától és a munkaadótól függ, mennyit kell dolgozni. Jó esetben a szabályok már az elején megbeszélésre kerülnek. Én au-pair vagyok Németországban, workaway-t fél évig tervezem csinálni. Mellette tanulok az egyetemen. És igen, lehetséges! Napi 2-3 órát kell dolgoznom, a hétvégék szabadok.
2016. nov. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves első válaszoló, a workaway nem fekete. Amelyik országokba vízum kell, oda önkéntes vízummal lehet csak menni, maga a közvetítő cég is legális és az adott ország önkéntes szabályaira vonatkozóan foglalkoztatnak a helyeden. Én Aupair voltam, és nehezen lehettem úgy illegális bevándorló, hogy "cultural exchange program" keretein belül voltam kinn, kaptam papírt a kint tartózkodásomról a bevándorlási hivatalnál, és még személyit is akartak nekem kinn adni...
2017. máj. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!