Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit mondjak hogy elhigyje?

Mit mondjak hogy elhigyje?

Figyelt kérdés
Ma reggel cigiztem és anyám észrevette a csikket az ablakpárkányon, és kérdezte hogy hogy került oda,én azt mondtam hogy nem toom.(nem tudja hogy cigizek) elég hihetetlen is csak az tudja odatenni a párkányba a csikket aki benn van a házba. mit mondjak anyámnak, hogy bevegye, hogy nem én voltam? és mit mondjak, hogyan került oda?
2010. okt. 6. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Miért cigiztél? Vagy ha cigizel miért otthon? Vagy ha otthon akkor miért teszed a párkányra. Aztán hazudtál anyukádnak. Szerintem mostmár valld be neki. (Ha akarsz pontozz, le tőlem)
2010. okt. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%

1. Helyesírás 1.

2. Mondd, hogy csak kipróbáltad, de nagyon gáz volt, így nem fogod máskor.

2010. okt. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hidni a templomban szoktak. Vagy még ott se. Mi az, hogy hidni?
2010. okt. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is valld be, ha rászoksz, és akkor derül ki, mert egy egész dobozt talál nálad, még rosszabb lesz. Tapasztalatból mondom. Még ha ki is borul, legalább mondhatod, hogy csak ki szeretted volna próbálni, és csak 1 szálról volt szó.

De ne cigizz rendszeresen. Nagyon nehéz és rossz leszokni később.

2010. okt. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!