Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szociális fóbiával hogyan...

Szociális fóbiával hogyan juthatnék cigihez?

Figyelt kérdés
18 elmúltam már, azzal nem lenne gond. De nagyon félek mindenféle szociális helyzettől, képtelen lennék a cigivásárlásra.
2021. okt. 16. 18:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

9..amúgy meg munkahelyre dolgozni járunk tehát ott eleve felnőtt és érett embereknek kell lennie nagyrészt ha kiközösítenek ilyen miatt az eleve nem jó hely kezdjük ott...ne keverd a munkát a sulival-

zerinted a munka világában túl tud majd élni így? Kértem.

pontosan most ez a bízatatás kell neki!

2021. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen kell olyan munkát végeznie ahol emberek között van. Hogyha olyan szakmát választ akkor tud dolgozni remotely.
2021. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12.ez az..én is ilyen vagyok még sem közösítettek ki munkahelyen max suliban..azért a kettő nagyon más. voltam többféle munkhaelyen és sehol nem volt baj hogy nem nagyon beszéltem. munkahelyfüggő.
2021. okt. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Nagyon eltértünk a kérdés eredeti témájától:D
2021. okt. 17. 21:47
 15/16 anonim ***** válasza:

14.sajnos itt ez a jellemző de azóta sikerült kérdező?

Simán csak menj le, ne gondold agyon és menni fog!

2021. okt. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15 Még nem, én lettem volna a legjobban meglepve, ha ezúttal eljutottam volna a bolthoz...
2021. okt. 18. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!