Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szociális fóbiával hogyan...

Szociális fóbiával hogyan juthatnék cigihez?

Figyelt kérdés
18 elmúltam már, azzal nem lenne gond. De nagyon félek mindenféle szociális helyzettől, képtelen lennék a cigivásárlásra.
2021. okt. 16. 18:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
Hogyan jársz iskolába / dolgozni?
2021. okt. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%
sehogy remélem. Legalább nem mérgezed magad és a környezetedet.
2021. okt. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 Iskolába járok. A lehető legkevesebbet kommunikálok mindenhol, "fejemet lesütve" megyek kapucniban, kb a földet nézem az utcán, nem nézek az emberekre, kerülöm őket amennyire lehetséges, sötétben megyek ha tudok, kevésbé lássanak. Órákon egyáltalán nem beszélek, ez meg is látszik az eredményeimen, de hát ez van. Iskolatársakkal is minimális szintű a kommunikáció.

#2 A környezetemet nem mérgezem, mivel feljebb kifejtettem, hogy egyáltalán nem mennék emberek közelébe. (Főleg, mert mit gondolnak rólam, hogy cigizek. Titkolnám mindenki elől) A saját magam egészségéről és életéről meg csakis én döntök.

2021. okt. 16. 18:32
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

gyorsan túlleszel rajta, elmész venni úgy hogy nem agyalsz.

tudom így külsőleg nem sokat segít de hidd el nekem sokat segített ha boltba kell mennem vagy ilyen gyorsan letudható helyekre.

viszont személyit vigyél mert ha fiatalos vagy kérhetik..

2021. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább azon gondolkodj, hogy szakemberhez hogy tudnál eljutni, mert ilyen erős szorongással nem lehet élni. A suliban még meg tudod csinálni, hogy nem szólsz senkihez, de a munkahelyen ugyanez nem fog menni. A munkád össze fog függeni egy rakás másik ember munkájával, akikkel napi szinten kommunikálnod kell majd.
2021. okt. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
5.persze attól függ hol dolgozik ha gyárban szalg akkor nem feltélten.
2021. okt. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Dolgoztam gyárban szalag mellett, de ott is kellett beszélgetni a melletted állókkal. Meg a többiekkel is a szünetekben. Aki csendes volt, azt hamar kiközösítették és igyekeztek kirúgatni. Szóval nem szerencsés nem beszélgetni másokkal. Na meg ha ennyire szorong valaki, akkor még az állásinterjúig sem fog eljutni, nemhogy munkája legyen.
2021. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7.az más hogy muszáj beszélni munka közben mintsem tracspartizni...Aki csendes volt, azt hamar kiközösítették és igyekeztek kirúgatni...ez se mindenhol igaz, ahol én voltam ott nem volt ilyen, ne ijeszd már meg ennyire.
2021. okt. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem ijesztésnek szántam, csak leírtam. A kérdező még cigit sem mer venni, szerinted a munka világában túl tud majd élni így? Kértem.
2021. okt. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*Kétlem.
2021. okt. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!