Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A csikket mért dobja el...

A csikket mért dobja el mindenki oda ahol éppen áll?

Figyelt kérdés
Elég gusztustalan látvány így is a város , de hogy mindenhol cigaretta csikkek ...
2010. aug. 24. 13:53
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Nézzenek magukba azok a dohányosok akik ezt teszik ,máris tisztább lenne minden. Nem a sült galambot kell várni , AKARAT ERŐ , 19/F voltam
2010. aug. 24. 14:41
 12/25 anonim válasza:
Az autósok és a járókelők... Énis kertesben lakom.Van mikor csinálok valamit mondjuk barkácsolok és eldobom pont a földre,de mikor rakom el a szerszámokat/kellékeket akkor felszedem a földről akár eggyenként mert söpörni utálok. Én vagy próbálom eltüntetni,vagy kidobni valahova mert nem akarom az emberek orra alá dörgölni hogy bagózom,aminek ráadás én magam sem örülök... De ennek más oka van.
2010. aug. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
én buszmegálokbol játszóterekböl és hasonló helyekröl ki tiltanám a dohányzást a többi ember egéséghez valo jogaira hivatkozva már qrva idegesitö hén leszek büdös más miatt....
2010. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim válasza:
és rossz látni amikor az igénytelen nö otvan gyerekeivel játszo téren és bagozik aszegény gyerekek meg szivjáka füstöt undoritó
2010. aug. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
hát a gyerek az megszívja , annak már biztos lesz vmi baja , allergia stb
2010. aug. 24. 22:18
 16/25 anonim ***** válasza:
10%
hova dobjam? ahol éppen nem állok? oda nem tudom.
2010. aug. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Akkor is leírom, hiába vágatta ki valaki - vagy a szintén bagós moderátor - mivel a bagósok kissé nem beszámíthatóak (ha azok volnának, nem bagóznának és ásnák a saját sírjukat ezzel), ezért az igen magas elvárás volna már velük szemben, hogy belássák, kultúrember nem szemetel.
2010. aug. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

A beszámíthatatlan és közveszélyes antidohányosok pedig nem értik meg, hogy kultúrember nem törődik más szokásaival, főleg azokkal, amiket nem kedvel.

Írjatok kérvényt, hogy sűrűbben legyenek kukák kihelyezve. Ha megteszik, és akkor is eldobáljuk a csikkeket, akkor bunkók vagyunk, ha nem dobáljuk el, akkor nem. Majd kiderül, ha egyáltalán több kuka lesz egyszer.

Amúgy meg a közterület mindenkié, ígyis a szabadság mecsonkítása bárhol is 100%-osan betiltani a dohányzást. Pl.: nem lehet egyáltalán éttermekben, munkahelyen, parkokban(!), stb... Szal álj arrébb, ha zavar a füst, vagy ha normálisan szólsz a dohányosnak, biztos arrébb megy.

2010. aug. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Előzőnek.

Jó majd én is így gondolkodom és az orrod alá szarok, ha rám jön. Ha nem tetszik, gondoskodj róla, hogy 10 méterenként legyen retyó és akkor esetleg elballagok addig, de nem fogom tartogatni amíg fél óra múlva találok egyet, mert olyan lusta maradok, mint te, meg olyan nagyképű, hogy akkor is rágyújtassz, ha látod, hogy nem lesz hova eldobni. (Egyébként az esetek 90%-ban lenne: lásd buszmegállóban elpöckölt csikkek esete, mikor jön a busz. A legtöbbnél pedig van kuka)

2010. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én soha de soha nem dobom el a csiket a földre, mindig megvárom mig oda nem érek egy kukához, sőt még a villamoson se dobom a földre, hanem várok amíg leszállok és ott a kubába kidobom!
2010. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!