Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A csikket mért dobja el...

A csikket mért dobja el mindenki oda ahol éppen áll?

Figyelt kérdés
Elég gusztustalan látvány így is a város , de hogy mindenhol cigaretta csikkek ...
2010. aug. 24. 13:53
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%
mert oda nem dobhatjuk ahol a szomszéd asszony áll... : D
2010. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
saját telkedre ,szobádba dobhatod ,de nem közterületre
2010. aug. 24. 13:58
 3/25 anonim ***** válasza:
71%

Utolsó: Ha én kibírom, hogy elrakom a taknyos zsepimet a következő kukáig, és nem dobom el ott, ahol éppen vagyok, akkor talán neked is ki kellene bírni a csikkel, nem gondolod?

Lehet, hogy tényleg kevés helyen van kuka, de a legtöbb bagós (tisztelet a kivételnek) akkor is eldobja a csikket, ha ott van tőle két lépésre a kuka. Miért kell ennyire igénytelen, undorító embernek lenni?

2010. aug. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%

ma 14:04

Na az ilyenek miatt mondják azt, hogy bunkó bagós. Ha szívod azt a szart, és másokat veszélyeztetsz vele (nem, nem száll el a füst a levegőn, ez butaság), akkor kutya kötelességed legalább nem szemetelni vele. Gondolom, hogy otthon sem a padlóra dobálják a csikket... Normálisabb dohányos ismerőseim mindig visznek magukkal egy pici zacskót, elnyomják a földön, és összegyűjtik benne a csikkeket, amíg nem találnak kukát. Egyébként lustaság, és igénytelenség. Sok olyan van, aki ott áll a kukától két méterre, de inkább a járdára dobja a csikket.

2010. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
te teszed tönkre a környezetet és még te dumálsz? Ismered a mondást : Nem akarásnak , nyögés a vége
2010. aug. 24. 14:11
 6/25 A kérdező kommentje:
14:04 nek
2010. aug. 24. 14:11
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
Hát ez tényleg gáz! Ennyi erővel dobálj el mindent, ha épp nincsen tőled egy lépésnyire kuka. Nem elég, hogy a bagós a fejembe fújja a füstöt, még a csikkekben is bokáig kell gázolni.
2010. aug. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:

Ha látok kukát kidobom,egyébként a csatornába szoktam pöckölni vagy dobni.Legutolsó esetben üres bagósdobozba,de ez nagyon ritka.


Egyébként van aki azért,hogy egyből ráléphessen és rajta tartja a talpát hogy észrevétlenül otthaggya.

Amúgy valóban a közterületesek dolga lenne eltakarítani,hiszen ezért vannak.Üdvözöllek Magyarországon.

2010. aug. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
sajnos mindenhol nincsenek kukások , ahol én lakok már a föld út is tele van csikkekkel
2010. aug. 24. 14:30
 10/25 A kérdező kommentje:
én kertes házban lakok ,de már a kerítés előtt meglátom , kérdem én , ez mi? nálunk senki se dohányzik ,valaki a kerítésünknél szokott dohányozni? á nem csak az autósok jókedvükben dobálgatják , nagyon örülök hogy ott van és nem bomlik le
2010. aug. 24. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!