Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet bajom ha egyszer kipróbá...

Lehet bajom ha egyszer kipróbálom? (hernyó)

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném nem érdekel a sok antidrogos véleménye nem kell lehurrogni hanem válaszolni a kérdésre! Ki akarom próbálni a heroint mert azt hallotam hogy faxa és érdekel is! Nem akarok rászokni csak havonta lőném be magam egyszer kétszer..

Örülnék olyan válaszoknak is amik a tapasztalatra épülnek!

16/F


2010. júl. 21. 14:54
1 2 3 4
 21/31 anonim válasza:

23:59 a Trainspottingban :)

azt is nézd meg kérdező :D

2010. júl. 23. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
52%
a kérdező már nem él. :)
2010. júl. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
kipróbáltam már és egész jó modjuk másnap durva.. okádtam is.:S
2010. júl. 23. 13:05
 24/31 anonim ***** válasza:

perszepersze...XD kipróbáltad?:D hogynee.

mennyit? hogyan? mennyiért? mit éreztél? na ezekre válaszolj légyszives..akkor elhiszem..

na csók te kamukirály.:D

2010. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
:D devicces vagy te gyerek. jól be hernyózol, másnap meg az az első, hogy ide írogatsz! kész. -.-' :DD
2010. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

15:10es lesz.arom hogy te elhiszed-e.

15:21es: nem az első volt.

2010. júl. 24. 15:52
 27/31 anonim ***** válasza:
31%

most komolyan azt akarod, hogy ezt elhiggyük?

HA meg te magad is elhiszed, és tényleg toltál valami heroinnak látszó port, akkor valakik téged nagyon megvicceltek, mert az tutira nem az volt. Nem tudom elképzelni, hogy egy 16 éves szaros kölyök olyan körökben mozogna, hogy lazán tudjon heroint szerezni. Én is forgok drogos körökben, fogyasztok néha ezt-azt és láttam már durva arcokat, de még nem találkoztam herkásokkal. Meg elárulod, hogy milyen profi tűkezelő vagy, hogy lazán beadod vénába, na hagyjuk már..menj vissza inkább az oviba

18/L

2010. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Rászoksz hülyegyerek és majd a mi pénzünkön mehetsz elvonóra. De én is reménykedek benne, hogy nem igaz csak vagánykodni akarsz. És amielőtt antidrogosnak neveznél, elmondom neked, hogy sokféle füvet szivtam már, nem csak marijuanat, ha nem hallucinogéneket is, de semmi szintetikushoz nem nyúlnák.
2010. júl. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

a heroin nem szintetikus, puszi.

amúgy meg persze hogy kamu volt:D csak jó röhögni a kemény "drogos" körökben mozgó 18 éves csajszikon.Nehogy szétrobbanjatok az élettapasztalattól.

2010. júl. 27. 18:05
 30/31 anonim válasza:

ezt a filmet nézd meg: *****

am énis szivesen kipróbálnám csak ugye a durva függőség:/

maradok a fűnél:D és inkább teis azt told



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. aug. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!