Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lesz valami bajom ha egyszer...

Lesz valami bajom ha egyszer kipróbálom a füves cigit?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat! :)
2010. júl. 14. 11:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy okádni fogsz. Meg szédülni mint atom.
2010. júl. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

(ja és lány vagyok)

:D

2010. júl. 14. 11:20
 3/11 anonim válasza:
Én is azt akartam írni,amit az első válaszoló írt.Vagy az lesz,vagy röhögni fogsz mindenen,vagy semmi nem lesz.Testi tartós bajod nem lesz.
2010. júl. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

:S

Hát,bocs,hogy ideírok,nem tudom,hogy a füves cigitől lesz-e bajod,én a drogról tudok annyit,hogy:

Olyan,mint egy mérleghinta..egyik végén te ülsz,másikon a halál,vagy jobb esetben a kórházba is kerülhetsz.

Amúgy meg,hallottam olyan sztorit,a droggal kapcsolatban,hogy volt egy csaj,16. születésnapját ünnepelte,a legjobb haverjával megbeszélték (14 éves!!),hogy majd szépen bevesznek vmi "bogyót".A vége az lett,hogy mindketten meghaltak..vajon a szüleik hogy viselték el,hogy elvesztették a gyermeküket?Ráadásul a drog miatt,amitől (gondolom) óvták őket.:S

Szal,csak írom,ha vki drogozásra adná a fejét,azért gondoljon másra is. (Tudom,hogy sz_r tud lenni néha minden,de hát ez van:S)

Nem pont ide tartozott,de gondoltam leírom.

Amúgy kérdező,azt megkérdezhetem,miért akarsz füves cigit szívni?Mert menőbb leszel?:) Vagy csak ki akarod próbálni?

Nem vagyok én senkid se,csak érdeklődöm.Csak aztán függő ne legyél,és el ne b_zd az életed.:S És egyetlen száltól is lehetsz az,ne hogy azt hidd,hogy nem..

2010. júl. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
Társaságtól függ!Ha idősebbek,akkor elbeszélgettek tévéztek,ha fiatalok,akkor kihasználják,hogy nem vagy képben és nevetség tárgyává tesznek,leoltanak.
2010. júl. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem éri meg kipróbálni, egyáltalán nem nagy szám, ha nem erősebbet szívsz, arra meg könnyű rászokni. HAGYD A POKOLBA!
2010. júl. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
A marihuána nem drog!!! Legalizálni kéne!!!
2010. júl. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

csak ki szeretném próbálni attól egyeltalán nem leszek menőbb... -.-

köszi a válaszokat!

2010. júl. 24. 00:24
 9/11 anonim ***** válasza:
2002-ben (aszthiszem) egy tizenéves (a nemét nem tudom) kipróbálta a füves cigit, és belehalt mert kiderült, hogy alergiás volt a növényre... De persze ez nem csak 2002-ben volt... Ilyen mindig van!
2010. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
28%

igen, lesz


hogy mi, azt derítsd ki, remélem, belehalsz :)


lepontozhattok :|

2010. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!