Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehet bajom ha egyszer kipróbá...

Lehet bajom ha egyszer kipróbálom? (hernyó)

Figyelt kérdés

Előre is leszögezném nem érdekel a sok antidrogos véleménye nem kell lehurrogni hanem válaszolni a kérdésre! Ki akarom próbálni a heroint mert azt hallotam hogy faxa és érdekel is! Nem akarok rászokni csak havonta lőném be magam egyszer kétszer..

Örülnék olyan válaszoknak is amik a tapasztalatra épülnek!

16/F


2010. júl. 21. 14:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
nemistudom melyik filmbe mondta egy herkás,hogy úgyképzeld ez az érzést hogy: képzeld el életed legnagyobb orgazmusát, és szorozd meg 1000 el..azér énis kiváncsi lennék:D
2010. júl. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

vagy ha nagyon akarod, próbáld ki cigibe. nem adja ugyan azt az érzést, de legalább nem okoz 1 használattól függőséget.


21:41 : hozz már nekem olyan füvet amitől hallucinálok :D

2010. júl. 22. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

én a helyedbe csak a füves cigit próbálnám, kb 15-16 évesen próbáltam de nem bántam meg, mert egy teljesen más szemszögből néztem a világot, ami elég érdekes volt, és nem szoktam rá mert csak kb 3-4 szer próbáltam ki, és semmi hülyeséget nem csináltam

szóval én inkább azt próbálnám a helyedbe nem a heroint, mert attól hirtelen bármi bajod történhet, mert nem lehet tudni h a szived hogy reagál.

2010. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
21:41, nekem is hozhatnál! soha nem volt még trippem fűtől. az LSD viszont.. :DD
2010. júl. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
21:41 vok: jolvanna, nem vok szakértő :D a lényeg h másképp érzékeled vele a világot mint amúgy :D
2010. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Heroin naplókat, majd meglátod, hogy milyen "faxa"... Ember! Ez nem játék, hogy havi egyszer-kétszer belövöd magad. Egyszeri használat után is kialakulhat a függőség, mellesleg szétba**od a vénád... a naplók szereplője, Nikki Sixx már a farkába szúrta, mert úgy szétcseszte. De nem is pofázok tovább. Egyszer már végignéztem egy barátnőm tönkremenetelét. Gondolj a szüleidre, barátaidra könyörgöm.

És komolyan mondom, h olvasd el az a könyvet, amit az elején írtam, és remélem meg fog változni a véleményed.

2010. júl. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
21:41 semmi baj. :) addig jó,a míg nem vagy szakértő. de úgy látom a gyerek a tanácsaink nélkül rákapott a szerre. nem nagyon jelentkezik. pedig ilyenkor szokás, hogy.. "csak egyszer...nem lesz semmi bajom..." :DD
2010. júl. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
18:50 remélem, nem is leszek az. =) de én is csodálkozok, h még nem jelentkezett. ha mégis olvasnád, még annyit tennék hozzá, h egyszer láttam erről egy dokomentumfilmet. 22 éves heroinfüggő srác, sok év függőség után pokoli kínok között leszokott (már ez is csodának számít, hidd el) és már 8 hónapja tiszta volt, amikor váratlanul meghalt. Ez tényleg nem olyan, mint egy "könnyű" kis partydrog. Az elsőt 100x h követné a második, és nem te uralnád h mikor lövöd be magad. Arra kérlek, nézd meg a Rekviem egy álomért című filmet. És légyszi írj h hogyan döntöttél.
2010. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

* 100%

de ha ez nem lenne elég, gondolj szegény családodra, mit érzenének ha te egy lecsúszott drogossá válnál, majd ebbe halnál bele nagyon fiatalon.

a másik pedig az, hogy honnan lenne annyi pénzed anyagra 16 évesen?

2010. júl. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
A herka a legrondább drog, ne próbáld ki, mert nem fogsz leszokni. Inkább szivj természetes cuccokat. És igen van olyan fű amitől hallucinálsz pl. hajnalka, jósmenta vagy a Bonsaiok is hallucinogének.
2010. júl. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!