Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Fogyassal kapcsolatban!?...

Fogyassal kapcsolatban!? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem rég elkezdtem fogyozni azota reggel narna kenyeret delutan rizs, nem zsiros eteleket zoldsegeket eszek rendszeresen es csak vizet iszom delutan gyumolcsot... majd a lényegre térve olvastam egy oldalon hogy a rizs(nem tudom mért) és a gyümölcs(cukortartalma miatt) alkalmatlan erre..... csak zöldség+ hus nekem valahoyg nem megy föleg hogy futok is mellette napi 4 km ert( 79kg 174cm) szerintetek is ki kell venni az étrendből?

2015. aug. 7. 13:53
 1/3 A kérdező kommentje:
Pontosabban korpas kenyeret sonkaval +zoldseggel...
2015. aug. 7. 13:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem kell kivenni, csak gyümit a de. folyamán fogyassz, este már ne egyél belőle, a rizs szintén vacsihoz köretnek már inkább saláta, de ne vond ki az étrendedből a gyümit , rizset, kell a szervezetnek, főleg, hogy futsz is. Minden jót!
2015. aug. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem kell kivenni eggyiket sem csak.arra figyelj h gyumolcsot reggeli idoszakban vagy edzes elott/utan fogyassz a rizs mehet egesz nwp csak este az utolso etkezesben ne legyen gyumolcs se es rizs se szoval este ne egyel nagyon szenhidratot kiveve ha ete edzesed utan jon a vacsora.
2015. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!