Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretnek tanacsot kerni...

Szeretnek tanacsot kerni fogyassal kapcsolatban, segitenetek?

Figyelt kérdés

Szeretnek fogyni 5 kg-t,de nem szeretnem,hogy a mellem kisebb legyen,akkor hogy fogyjak?

Azt hozza szeretnem tenni,hogy 1 hete vagyok dietan es ugyanugy eszek mindent,mint azelott csak kis mennyisegben,mert ugye nem szeretnem,hogy kihulljon a hajam vagy az eros kormom gyenge legyen,stb.

Naponta sok vizet iszok es tornazok mellette(20 gugolas felig sulyzoval,50 felules,10 fekvotamasz-novelni fogom idovel,mert regebben sokkal tobbet birtam es szeretnek megint,egyszeru gyakorlatok).



2013. nov. 12. 18:51
 1/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Volt már ilyen kérdés, jól megmondtuk, hogy mindenhonnnan fogyunk, nem fog menni, hogy mellről nem.

Viszont ha nincs has, jobban látszik a mell. :)

Láttam egy oldalt, talán 100 fekvőtámasz a neve. Szépen elmagyarázzák, hogy kell, könnyítéseket is mutatnak. Én benevezek.

2013. nov. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány centi és hány kiló vagy? Tényleg szükséged van fogyásra?
2013. nov. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
158 cm vagyok es 52.5 kg vagyok...igen,mert a hasam csunyan latszik es ma voltam koldok pc-t csinaltatni es a csaj is mondta,hogy egy kicsit kellene fogynom,pedig em kerdeztem...
2013. nov. 13. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Szerintem egyáltalán nem kéne fogynod!
2013. nov. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
de kell,5 kg nem sok. :) csak a hasam miatt akarok fogyni,tenyleg nem szep,ide hizok a legjobban. :)
2013. nov. 13. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!