Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddőség kezelésére Bioptron...

Meddőség kezelésére Bioptron lámpát szeretnék kipróbálni, milyen tapasztalataitok vannak ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2010. máj. 23. 08:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább orvoshoz menjél,mert ezzel sajnos csak az időt húzód,és sajnos akinek nem jön a baba könnyen,annál sokkal bonyolultabb folyamat ez.Itt jóval összetetteb dolgokat kell vizsgálni,mintsem,hogy a Bioptron lámpa (ami szerintem egyébként nagyszerű találmány) kijavítsa a hibát.
2010. máj. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Dolgoztam ott mint hostess.

Kamu az egész!!!

Olyan mint a placebo: akkor használ ha hiszel benne.

2010. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak! több mint 4 éve járom az orvosokat,Endometriozissal műtöttek,majd ikerterhesség után vetélésem volt. Az orvostudomány mai állása szerint sajna nincs gyógymód a betegségemre. Ezért próbálnék 4 év ˝orvosozás˝ után valami mást. Mert ez a betegség meddőséget okoz, de folyamatosan visszafejlődik,és nem akarok megint a műtőasztalon lenni. De azért köszi a választ.
2010. máj. 24. 06:32
 4/4 anonim válasza:

Lehet már nem is aktuális a válaszom. Saját tapasztalatomat írom le: 3 sikertelen lombik,számtalan lefújt hormonkezelés a túl stimuláció miatt(gyógyszermellékhatás). Vettünk egy orvosi bioptron lámpát, a következő lombik programnál a petesejt leszívás után lámpáztam a petefészkemet és beültetés után pedig a hasamat. A beültetésnél mondta az orvosom,hogy végre a petefészkeim nincsenek 3x-ra duzzadva és ez jó jel. Én ezt már a lámpázásnak tudtam be,hogy gyorsabban regenerálódott a petefészkem a rengeteg gyógyszer és petesejt leszívás után. A lámpázást folytattam a beültetés utáni napokon is a megtapadás segítésére. Meglett az eredmény:Kislányom 2 éves és épp a szobájában alszik. Én rengeteg hormon kezelést kaptam,sok kudarc volt a hátam mögött,persze bizonyítani nem tudom,de érzem,hogy a lámpa sokat segített,már csak a közérzetemen is,ami egy lombik programnál azt hiszem rengeteg segítség.

Remélem tudtam segíteni,bár nekem nem endometriózis volt a problémám,de a méhnyálkahártyám nem volt elég jó a megtapadáshoz az előző lombik beültetésnél.

2010. dec. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!