Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ki tudja milyen hatása van a...

Simon adrienne kérdése:

Ki tudja milyen hatása van a "Gluta Curcuma C-E drink"-nek? Nem találni termékleírást az egész neten. Kizárólag thai nyelven a you tube-on és a web áruházakban, de ott nincs termékleírás, csak ár. Aki tud segítsen légyszí!

Figyelt kérdés

#glutamin #curcuma
2013. máj. 14. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezeket találtam:

Kurkumin, C-vitamin, E-vitamin és L-glutation tartalmú ital, szépségitalnak és bőrfehérítő italnak árulják: [link]


A kurkuma egy fűszer, hatóanyaga a kurkumin. A természetgyógyászatban ízületi problémákra javasolják, antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatást tulajdonítanak neki:

[link]

[link]

Az E-vitamin antioxidáns hatású:

[link]

Az L-glutation is antioxidáns:

[link]

A C-vitaminról gondolom nem kell ismertető :)

A Youtube-on ezek csak hirdetések:

http://www.youtube.com/watch?v=DnhLcaOb9ic

http://www.youtube.com/watch?v=-3SNrCs6JoU

Egyébként a Google fordító a thai nyelvű szövegeket is le tudja fordítani, igaz, csak annyira, hogy valami fogalmad legyen róla, hogy miről van szó. De ez is lényegesen több, mint a semmi.

2013. máj. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a választ, eléggé meglepett, milyen címen árulják ezt az italt. A Herbaház c. nagykerben árulta valaki egy cég képviseletében.Nagyon kedves és meggyőző volt, de kifejezetten reumás fájdalmak ellen ill.vese és epekövek megakadályozására stb.Néha ellentmondásba került saját magáal, ezért póbáltam utána járni a precízebb lényegnek.Köszönöm.
2013. máj. 21. 12:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!