Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ha 168 cm vagyok és 47 kg az...

Ha 168 cm vagyok és 47 kg az jó? Vagy még foggyak?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 18. 19:38
1 2
 11/18 lencsefőzelék ***** válasza:
Émmeg a 175 centimhez vagyok vagy 50 kiló, fiú létemre. Most akkó foggyak (helyesen: fogyjak) még, vagy inkább hízzak?
2013. ápr. 22. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
szerintem jó igy.
2013. ápr. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 JBcash válasza:
A jelen számok alapján elég sovány vagy, tehát semmiképp ne fogyj. Szedj fel vagy 10 kilót, többnyire izmot és akkor határozottan jó alakod lesz. :)
2013. ápr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
Igen, az a baj, hogy ott vagy eltévedve, hogy azt hiszed, a vékony a csinos, pedig nem. Ha egy 5-10 kg izmot magadra szednél, csinosabb keményebb (és nem csontosabb), cicisebb lennél. Látványosan jobb testű. Így sajnos tényleg betegesen gebe vagy:(
2013. ápr. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ébresztő, manapság egyre inkább izmosabb lányok tekinthetők szépnek, az izom pedig súlyban többet nyom, mint a háj. Úgyhogy az adataid szerint vézna vagy. Kezd el valamit mozogni és étkezz rendesen. Nem fogsz elhízni és hidd el, nem mindig a mérleg által mutatott szám a fontos, hanem a közérzet és ezáltal a pozitív visszajelzések...
2013. ápr. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Inkább menjél össze :)


Ehhez a magassághoz (a BMI szerinti) ideális súly (nőknél) 58 kg. volna, a Te BMI-d 16,6, ami elég soványnak számít.

52 kg. a "normál" sáv alja.


Ha az összemenés nem megy, akkor legalább próbálj meg izmosodni.

2013. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Hát szerintem attól is függ,hogy mennyi idős vagy. Én 162cm,45,de néha felugrik a súlyom 46kg-ra is. Szóval ha beleszámítod azt az 5cm különbséget,akkor szerintem tökéletes a súlyod,de mondom szerintem attól is függ,hogy hány éves vagy. Nekem nem mondták,hogy vézna vagyok :D.


13/F

2013. ápr. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Hát én csak annyit tudok mondani, hogy fogadd el önmagad. Ne hallgass másra csak az ösztöneidre és tedd azt amit jónak látsz. Ha te sem fogadod el önmagad akkor ne várd el mástól hogy elfogadjon.
2016. dec. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!