Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mi az a biotermék (ökotermék,...

Mi az a biotermék (ökotermék, élelmiszer. ) amire szinte a nap bármely szakaszában szüksége lehet az embernek, de mégse tud akármikor hozzájutni?

Figyelt kérdés
Mondjuk jön egy ünnepnap vagy már túl késő van és bezárt minden,de mégis kellene.Mi lehet az?

2012. aug. 20. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi????
2012. aug. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Úgy értem,hogy vmi öko vagy biocucc amire az embereknek szüksége van,szeretne venni,de a bolt már zárva van.

pl bio bébiétel ilyesmi

2012. aug. 20. 10:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor majd vesz holnap,egy napot vannak zárva a boltok,ez miatt gondolom senki nem fog éhenhalni.
2012. aug. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem így értettem,hanem,hogy mire van igény.szakdogához kellene
2012. aug. 20. 10:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen gyógyszer (bár bio valószínűleg csak gyógyhatású készítmény van) ami jó valamilyen hirtelen bekövetkezett problémára? De amúgy nem nagyon tudom elképzelni, hogy lenne valami ami nélkül ne lehetne egy napot kibírni. Ha meg valakinek vmi kibírhatalan baja van, akkor úgyis megy ügyeletre, ahol ellátják.
2012. aug. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
friss bio zöldség és gyümölcs lenne a legfontosabb, azonnali házhozszállítással
2017. febr. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!