Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet hogy holyagrákom van?

Lehet hogy holyagrákom van?

Figyelt kérdés

1.5 hónappal ezelott volt egy talan veres vizeletem. Azert talan, mert rossz volt a wc tartaly nem tudtuk lehuzni, es lehet anyukame volt a vizelet. Miutan vizeles kozben eszrevettem a vert mar biztosan nem belolem jott, addigra sarga volt. Anyukam aznap este 2x volt meg wc akkor elsonek pirosas masodjara rozsaszinu volt a vizelete. Biztosak volzunk benne emiatt hogy vele van a baj igy holyagtukrozes volt dr negativ lett. A tuneteim: alhasi enyhe fajdalom, csipo ege erzes vizeleskor. Az elmult 1 honapban 2 doboz antibiotikumot is kaptam egyiket foghuzas utan masikat lazas megfazas utan. A tuneteim ezutan jelentkeztek.

Keszitettek 2 vizelet vizsgalatot, altalanos es uledek is mindannyiszor negativ lett. Vetkrpem is teljesen jo.

3 hasi ulttahangot csinaltattam 2 kulonbozo urologudnal es 1 magan ultrahang renselobe. Ott azt irtak lr hogy a holyag fala kisse megvastagodott ; holyaggyulladas. 1 hrttel kesobb a gyulladasnak nyoma nem volt az ultrahangon. Akkor 1 tasakos gyogyszwrt kaptam hogy igyam meg. Most urzinol tablettat es tozegafonyat szedek. Elkepzelheto hogy holyagrak all a hatterben?

Szoktam itthon vizelet tesztcsikkal ellenorizni a vizeletem ; 90% ban negativ a maradek eswtben 1-2 vorosvertest kimuttahato de ugy tudom 5 db is belefer meg.

Koszonom

28/f



#Holyagrák
2018. ápr. 2. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi tes, csak felfáztál 💖
2018. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem valószínű, hogy komolyabb bajod van! Sok vizsgálatot végeztek, voltál ultrahangon is, többször is, ha láttak volna valami eltérést, biztosan szóltak volna! Ha a vérképed teljesen jó, akkor nem valószínű a rák, mert az eltérést okoz a vérképben! Szerintem kerüld az alkoholt, igyál sok vizet, teát, a tőzegáfonyát, urzinolt szedd továbbra is, és még arra vigyázz, hogy a lábad és a derekad ne fázzon.
2018. ápr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Összeszedtél és "jó kis" fertőzést, abból lett egy gyulladás. A sok antibiotikum nyilván a kőrokozókat már kiölte, azonban a gyulladás nagyobb fokú volt és még látszanak a nyomai. Nem gondolnék rákra.
2018. ápr. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom.

Szerdan visszamegyek az urologiara megkerdem mi legyen.

2018. ápr. 2. 17:43

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!