Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit kezdjek a lázammal?

Mit kezdjek a lázammal?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy is segítség kéne mert egy kicsit beparáztam. Most arcüreggyulladásom van. Tegnap még csak hőemelkedésem volt most meg már 38 fokos lázam van de már majdnem 39. Úgy kezdődött hogy este a meleg takaró alatt elkezdtem remegni mint a kocsonya. Ezek a tünetek ilyenkor teljesen normálisak? Mit csináljak hogy lemenjen teljesen a lázam? (2x is vettem be lázcsillapítót) orvosnál is voltam kiírta a gyógyszereket de a láz annyira nem akar elmúlni.

##arcüreggyulladás
2018. febr. 24. 05:23
 1/2 anonim ***** válasza:
A láz természetes folyamat. Segít leküzdeni a betegséget. Nem olyan magas a lázad, hogy meg kéne ettől ijedni. Ha nem vagy tőle nagyon rosszul akkor semmi szükség a lázcsillapítóra. Kisgyerekeknek sem javasolja az orvos, csak akkor ha nagyon rossz tőle a közérzet. Ha lázas vagy előbb gyógyulsz. Csak ha nagyon rosszul érzed magad fizikailag akkor vegyél be csillapítót. Nem a láz a bezegséged. Az csak egy tünet. Hiába sikerülne levinni attól nem gyógyultál meg. Csináld végig az orvos által javasoltakat és a láz is el fog múlni. Nyugi...
2018. febr. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem voltam valami jól fizikailag se ezért vettem be meg úgy enni se tudok nagyon de este rosszul voltam de talan most kicsivel jobban erzem magam es ugy nez ki lehet tudok mar enni. Csak azért féltem mert már kiírta a lázmérő hogy 38,8 és kicsit megíjedtem. Mert attól féltem hogy felmegy 42-re ami már életveszélyes. A hideg fűrdő az segítene? Mondjuk vizesruházom a homlokom de annyira úgy nem valami jó. Köszönöm a válaszod! :)
2018. febr. 24. 12:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!