Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Leszokóban vagyok a rivotrilró...

Niceszisz kérdése:

Leszokóban vagyok a rivotrilról. Milyen mellékhatásokra/ elvonási tünetekre számítsak? Többi lent 25/nő

Figyelt kérdés
Antidepresszánst és nyugtatót szedek. Múlt héten kezdtuk el csökkenteni az antidepresszánst.scippa 20mg--->scippa15mg. És bár a rivotrilt alkalmanként szedtem már most megprobatam egyáltalán nem beszedni. Egyelőre 2 hete tart ez a csökkentés. 1x volt erősebb szívdobogás de az elmúlt és 1x kézremegés. Ez eddig így tűrhető. Nektek milyen elvonási tüneteket volt? Tudom tudom kérdezzem az orvost meg ott a betegtájákoztato. Értem én én arra vagyok kíváncsi hogy ki mit és hogyan élte meg ezt a folyamatot.

2017. jún. 19. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
nem voltam olyan magabiztos, kicsit csendesebb lettem. mást nem tapasztaltam magamon. de ez is átmeneti volt, idővel helyre billent. a rivotriltól meg hisztériás voltam az elnyomott agressziótól. nagyobb mennyiségben még kimondani sem tudtam a gondolataim, mert annyira belassított, hogy csak álltam és néztem ki a fejemből egy stresszes helyzetben.
2017. jún. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Saját esetemet tudom megírni napi 3x0.5 rivotrilt szedtem 5 éven keresztül. Abbahagytam és semmi gondom nem volt.

Nem tudom minek kellett volna lennie.

44/F 120 kg a paramétereim

Ez a leszokás, abbahagyás inkább 15 éve lehetett.

Amikor szedtem nem éreztem különösebb hatását.

És 15 kilóval lehettem könnyebb.

2017. jún. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pont rivcsit en nem szedtem , mert kiprobaltam es nekem eg,altalan nem hatott semmit. Megmaradtam a jo oreg frontinnal es xanaxnal. A leszokas , ha ritkan szeded, 1x-1x akkor nem nehez. En minden nap szedem az alprazolamot, azota is. Jah, es a scippa. Dokim 10mg-vel kezdte nalam, es olyan hanyingerem volt tole harom heten at, hogy helyben eldobtam. Legrosszabb antidepi, irass helyette miagent. Remelem tudtam segiteni
2017. jún. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!