Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 20 éves lány vagyok panikbeteg...

Fanni2027 kérdése:

20 éves lány vagyok panikbetegseggel küzdök már elég régóta. Alkalmasságira kell mennem és nagyon félek hogy tüdőrákom van. Nem rég elég sokáig fájt a hatam es szokott a mellkasom is fájni szerintetek lehet valami baj vagy csak a pánik van rajtam?

Figyelt kérdés
2017. máj. 23. 18:05
 1/8 anonim válasza:
Dohanyzol?
2017. máj. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

El kene menni a haziorvishoz valami vizsgalatra. Aztan ha negativ minden, akkor menj vissza a pszichologusodhiz, vagy a pszichiateredhez, aki diagnosztizalta a panikbetegseged, es kerdezd meg tole hogy okozhate-e a betegseged ilyen tunetet.

Szedsz ra vmi gyogyszert, jarsz terapiara? Eddig miben nyilvanultak meg a panikbetegseged tuneteid?

2017. máj. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint én.

Én is pánikbeteg vagyok és parázom a betegségektől.

Épp ma húzták az egyik fogam és nagyon félek hogy elfertőződik vagy rosszul leszek még vagy valami.

Nem jó dolog ha így rágörcsölünk dolgokra.

Lehet nálad máshogy nyilvánul meg ez a pánik dolog de én a betegségektől szó szerint rettegek.

Mindig minden szűrővizsgálatra eljárok, sportolok hogy egészséges maradjak.

Szerintem nézed meg orvossal magad és ha azt mondja hogy nincs baj akkor valószinüleg tényleg nincs bár ez nálunk pánikbetegeknél nem merül ki ennyiben.

Mi orvosról orvosra járunk... :/


20/L

2017. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ma amúgy is olyan pánikos nap van.

20 évesen a tüdőrák nem olyan gyakori, ha cigizel, ha nem. De ettől függetlenül én épp ezért szoktam javasolni, hogy aki pánikos, és épp pszihiáterhez készül, mindenképpen avassa közbe a háziorvost. Mert az ő dolga kiszűrni a testi bajokat. Csak sokan ezt kihagyják...

2017. máj. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet reflux is a tünetek hátterében.
2017. máj. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meditálj, drága.
2017. máj. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Dohányzom sajnos

Voltam már kivizsgáláson azt mondta az orvos hogy ritka az ilyen eredmény ami ilyen jó.. de haza értem és megint magamba beszéltem hogy én megfogok halni. Nem most voltak a vizsgálatok. Itthon mondják hogy a hát 100 dolog miatt fajhat pl ha úgy alszom de nekem mondhatjak.. nagyon rossz így lenni

2017. máj. 24. 08:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező!Javult valamit a helyzeted?Ugyanettől szenvedek én is
2017. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!