Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívbetegség vagy pánik?

Szívbetegség vagy pánik?

Figyelt kérdés

Néha beszúr a hátam vagy a mellkasom és olyankor nagyon megijedek. Egyik nap pánikrohamot kaptam annyira megijedtem hogy meg fogok halni. El mentem az ügyeletre ahol vérnyomást mértek és csináltak egy EKG-t. Az EKG negatív lett, pánikbetegséggel háziorvoshoz küldtek.

Negatív EKG ellenére, és úgy hogy bizonyítottan pánikbeteg vagyok, lehet mellé mégis szívproblémám?

21 éves vagyok, férfi

nem dohányzok

nem iszok

nem vagyok elhízva

nem vagyok cukorbeteg

a családban nem volt ilyen probléma és a tünetek csak az első roham óta vannak



2016. aug. 1. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez tipikus tünete a pánikbetegségnek. Ha még is szívbetegség lenne, annak egyéb tünetei is lennének és az EKG kimutatta volna.
2016. aug. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Vércukrodra nagyon figyelj oda, ha leesik pánikrohamszerű tüneteket okoz. Igyál sok folyadékot. Sportolj, ez nagyon fontos. A stresszt le kell vezetni minden nap. Rendszeres önkielégítés is segít, vagy egy párkapcsolat.
2016. aug. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző vagy. Ha nem kezeled ki magad, pár év múlva szívbetegség és magas vérnyomás alakulhat ki.
2016. aug. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!