Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szívbetegség vagy csak a...

Szívbetegség vagy csak a szorongás okozza?

Figyelt kérdés
Sokszor bedobog a szívem és azt hiszem hogy valami baja van. Sokat panikolok ez miatt. Most szorongasoldok szedek és amikor beveszem akkor mar a szivem sem sobog be mert nem gondolok rá. Szerintetek ezeket csak a szorongas okozza vayg valami szivbetegség?

2015. márc. 12. 23:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha a nyugtatótól elmúlik, akkor a szorongás okozza.
2015. márc. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen attol elmúlik
2015. márc. 12. 23:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívdobogás érzésnél általában tényleg a stressz a hibás, de orvoshoz el kell menni mert az 'általában' még messze van a biztostól.
2015. márc. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltam már nála és azr mo dta hogy az idegességtől van. De én meg hipochonder vagyom és sajmos nem tudok hini neki
2015. márc. 12. 23:26
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is hipochonder vagyok, nekem is volt szívdobogas, meg mintha mély levegőt kellene vennem, meg néha szúrt is a szivem. Nagy sokára kiderült hogy a hatgerincem okozza...az egyik lapockám félre volt csúszva vagy mi, ami nyomta azt az ideget. Nem volt valami kellemes ahogy helyrerakták, de azóta nincs ilyen panaszom.
2015. márc. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tanuld meg a jóga légzést, attól elmúlik.


[link]

2015. márc. 13. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Philipp Gábor ***** válasza:
Igen mert ilyenkor "féloldalasan" ver a szív.Ezt úgy kell elképzelni mintha az egyik oldalát megszorítanád és a másik oldala meg kitágul.A szívnek így pumpálni a vért igen megterhelő.Ha nem kezeled a szorongásod akkor könnyen szív problémák(infarktus,szívelégtelenség) lehetnek belőle.
2015. márc. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!