Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívbetegség vagy pánik/szoron...

Szívbetegség vagy pánik/szorongás?

Figyelt kérdés

Már egy ideje észrevettem,h szokott nyomni a mellkasom és ilyenkor pici nehézlégzés is párosul hozzá.

Ma például, igaz nagyon meleg van,de már egy ideje nyom a mellkasom és nagyon kellemetlen. Nem tudom mitől lehet,mert már voltam EKG-n is és nem mutatott ki semmit.


2010. júl. 15. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy. Van ás bajod is?
2010. júl. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ugyan hányéves lehet, kb 15-17

de én 16-ra tippelek

azok írogatnak itt, mintha bárki tudna válaszolni a kérdésre, ha az EKG nem mutatott ki semmit, akkor ugy a szívbetegség kivan zárva, szerinted mi telepátiával megmondjuk?

2010. júl. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
20 múltam. Nem tudom róla, hogy lenne, bár most küldtek el pajzsmirigy vizsgálatra a folyton magad pulzusom miatt ,ilyesmi. Meg ingadozik a vérnyomásom. Múltkor orvos előtt itthon 137 volt ,orvosnál meg már csak 110... fél órával utána. Meg kb elég sokszor szédülök.
2010. júl. 15. 11:40
 4/7 A kérdező kommentje:

Kedves második hozzászóló: Nem azért írtam ide be,hogy telepatikusan megmondja bárki is, de ebből a hozzászólásból nézve te se lehetsz túl idős,vagy ha mégis, akkor agyilag nem...

Azért tettem fel ide a kérdésem,mert mire kikönyörgök egy beutalót szív ultrahangra vagy bárhova, felőlük meg is halhatok...Gondoltam van akinek már volt ilyen tapasztalata és tudja,h mitől lehet,stb. természetesen kihangsúlyozom még1x: Nem azért írtam,h aki azt sem tudja mi ez,diagnosztizáljon :)

2010. júl. 15. 11:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, ezek szerint, a fokozott pajzsmirigy működéstől. Az ugyan is okozhat szív ritmus zavart, amit te így élsz meg. De nyilván további vizsgálatok szükségesek.
2010. júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt ilyen mellkas szúrásom, elküldtek minden féle kivizsgálásra EKG, ultrahang, kardiológus, vérvétel, de semmi nem mutatott rendellenességet, csak az idegességtől volt. Lehet benne valami, mert utána, hogy megnyugodtam, hogy semmi bajom és figyeltem, hogy ne nagyon idegeskadjek elég hamar elmult, bár néha még most is előjön.


Persze a kivizsgálás nem árt, de ahogy írtad mire sorra kerül az ember addigra vagy elmúlik a panasza vagy elpatkol. :( Szerintem csak lazíts :)

2010. júl. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Egyébként azt sem tudom,h a szívbetegeknél állandó -e a mellkasi nyomás, mert nálam nem.

Az a baj,h ekg nekem sem mutatott ki semmit, és ezért nem küldtek kardiológiára,pedig szerintem nem ártana..

2010. júl. 16. 19:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!