Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan küzdjem le a félelmem?...

Hogyan küzdjem le a félelmem? Ez szorongás vagy ismét a pánik?

Figyelt kérdés
Pánikbete vagyok,de tünetmentes 2 éve gyógyszerek nélkül!Most attól rettegek,hogy skizofréniás leszek és akkor elvesztem a családom!A barátnőmnél skizfréniát állapítottak meg,és azóta ettől tartok,hogy velem is előfordulhat,és kórházba kerülök,ilyen és hasonló gondolatokkal van tele a fejem!Folyton figyelem magam,hogy most ez "értemes" volt-e amit csináltam,normális dolog-e vagy ilyesmi!Ilyenkor nagyon feszült leszek,dobog a szívem és remegek!gyógyszert nem akarok szedni,meg szoptatok is!Mitévő legyek?Hogy küzdjem le?
2009. szept. 16. 14:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez stressz. Menj pszichológushoz!
2009. szept. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj attól, hogy skizo leszel, a pánikbetegség és a szorongás nem okoz skizofréniát, és a tünetei is egészen mások. Ezek attól vannak, hogy elkezded elképzelni a bajt, megijedsz és ettől fizikai tüneteid lesznek. Úgyhogy ez egyszerű szorongás.
2009. szept. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!