Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen szorongás-feszültségold...

Milyen szorongás-feszültségoldó teát vegyek? Citromfű tea kivételével!

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 13:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Levendula. A macskagyökér jó még rá, de nem tudom abból van-e tea, de Valeriána név alatt kapható tabletta belőle.
2011. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Úgy kell kérni,hogy levendula tea?A Valeriána mennyi ideig szedhető?
2011. okt. 25. 13:46
 3/7 anonim ***** válasza:
Az orbáncfü tea feszültségoldó és hangulatjavító. Kúra szerüen kell inni.
2011. okt. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 25. 17:14
 5/7 A kérdező kommentje:

Az orbáncfű teából mennyit lehet inni egy nap?S mennyi ideig?

2 napja iszom,napi 2-öt!De valahogy ma fáj a fejem!Létezik,hogy a teától?

2011. okt. 28. 08:23
 6/7 anonim ***** válasza:

A fejfájásod aligha lehet ettől, mert bizonyos eredetű fejfájásokra is szokták ajánlani (pl. vérszegénység miatti fejfájás).

Napi 2-3 csészényit lehet, ajánlott fogyasztani.

A kúraszerű alkalmazást mint megfogalmazást egy ideig én is félre értettem. Azóta kiderült (szakértői oldalakon olvastam), hogy viszonylag lassan alakul ki a hatása (kb.2-3hét), ezért szoktak 4-6 hetes kúrát javasolni, de nincs ellenjavallata a huzamosabb alkalmazásnak sem. Vagyis úgy nem ér semmit, hogy ma sötétebb hangulatom van, iszom egy ilyen teát, és nézem az órát, mikor múlik már el.

2011. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos választ!

Rendszeresen fogom inni,bár ma épp a gyógyszerészem mondta,hogy legalább 14 nap kel,míg kifejti a tea a hatását.

Napi 2-3-at,akkor elfogyasztok.


További szép napot!

2011. okt. 28. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!