Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a baj? Hasonló...

Mi lehet a baj? Hasonló tünetekkel találkoztatok?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 180 magas, 78 kiló.


A vérnyomásom 140 felett szokott lenni, erre gyanakszom, vagyis csak remélem hogy nem komolyabb.


Olyan általános közérzetem van, mintha lenne bennem egy kis alkohol, pl 1-2 feles. Nehéznek érzem a fejem, és tarkó tájon minimális nyomás, mintha az erek szűkülnének befele az agyamban. A szememben is érzem kicsit, meg a látásom is fura... élesen látok, de mégis tompa érzés. Reggelente kicsi égést is szoktam érezni a fejemeben, szememben, mintha ki lenne száradva. Pedig iszok rendesen.


Először arra gondoltam hogy sokat nézem a monitort, vagy a telefonomat, aztán az, vagy sok volt az elmúlt időszakban az alkohol. (Napi 1-1 sör, meg vadász le szokott csúszni. Sokat szotyiztam, tökmagoztam) És 10 kilót szedtem fel az elmúlt fél évben. Pedig annyira nem látszik rajtam.


Már 3 napja csak vizet iszom, keveset eszem, semmi tökmag és szotyi. De még nem múlt el.


2016. máj. 22. 16:02
 1/1 A kérdező kommentje:

Koncentráló, emlékező képességem is romlott.

Pár napja érzem ezt...

Régebben is előfordult egyszer-egyszer de ki szoktam "tisztulni" egyik napról a másikra. És régen is sokat ültem gép előtt és ittam, mégse éreztem ilyet.

2016. máj. 22. 16:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!