Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen bajom lehet?

Milyen bajom lehet?

Figyelt kérdés
A combcsontom faj ha terhelem, pl azzal a labammal lépek,nehezebben megyek fel a lépcsőn mostanaban, es olyankor nagyon gyors a szivveresem, faradtabb vagyok mint eddig, pedig ugyanannyit alszom, lila foltjaim vannak ütés nelkul, de ha megutom a valamelyik testreszemet kicsit akkor egy nagy lila folt lesz ott es nagyon faj, most pedig egyik napról a másikra szó szerint mindenhol mintha izomlazam lenne, pedig elozo nap nem csinaltam semmi olyat ami kivalthatna ez, es nem ertem mitol lehet. Segitsetek kerlek. Mitol lehetnek ezek?

2016. febr. 2. 12:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az összes nyavalyádnak a szervezeted oxigénhiányos állapota az oka.
2016. febr. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Oxigenhiany? Es en azzal mit tudnek kezdeni? Vagy hogy lehet ezt egyaltalan megszüntetni?
2016. febr. 2. 14:51
 13/17 A kérdező kommentje:
Az oxigenhianyhoz nem tartozik hozza hogy a végtagok lila színűek lesznek? Csak mert nekem veralafutasim vannak es nem lilulnak az ujjaim vagy a labam
2016. febr. 2. 14:53
 14/17 anonim ***** válasza:
A véraláfutásokat éjjel álmodban is szerezheted. Az oxigénhiány megszüntetését #10 -ben írtam. Ha részletesebben szeretnéd keress priviben.
2016. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az agyam mellett nincs olyan hely ahova beuthetnem magamat mivel nem fal mellett van közvetlen az agyam. Szoval álmomban biztos hogy nem szerezhetem.
2016. febr. 2. 16:46
 16/17 anonim ***** válasza:

a leírtak alapján ez leukémiától pánikrohamig akármi lehet

ajánlom a vérvételt ha az negatív akkor a bethesda kórház neurológiai osztályát ott a kivizsgálhatatlant is kivizsgálják

2016. febr. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem lehet tippelgetni, többféle oka is lehet, menj el a háziorvoshoz mielőbb, majd ő elküld teljes vérkép vizsgálatra, abból már több minden kiderül.
2016. febr. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!