Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Így mennétek...

Mi lehet a bajom? Így mennétek iskolába?

Figyelt kérdés

Ma reggel kezdődött, hogy náthás vagyok de nagyon,fáj a homlokom olyan nyomászserűen,rossz a közérzetem, gyenge vagyok,fáj a torkom és ha hirtelen felállok szédülök.Ja és a hasam is megy de nem vészesen..Hőemelkedésem van (37.4-37.5)..Anyukám szerint így simán mennem kéne iskolába de én nem érzem úgyhogy így figyelni tudnék..

14/l



2016. jan. 31. 17:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Petsze, menj csak suliba, végül is van ott pár száz ember, akit meg lehet fertőzni...


Amúgy meg felöltözöl most, elbattyogsz az ügyeletes dokihoz és megkérdezed, ő mit ajánl.

2016. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyád könnyelmű. Első körben dokihoz menj, ne iskolába.
2016. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg holnapra, aztán reggel meglátod, hogy leszel. Ha akkor sem tudod eldönteni, menj el az orvoshoz, legfeljebb majd azt mondja, hogy nem kell otthon maradnod.
2016. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat

Ma nem rendel a háziorvosom de holnap első dolgom az lesz hogy elmegyek hozzá.Csak 9-12:30-ig rendel szóval.Anyu már most balhézik,hogy nem maradhatok itthon.Pedig idén még nem is hiányoztam.

2016. jan. 31. 17:23
 5/12 anonim ***** válasza:
Készülj úgy, mintha iskolába mennél, de először a háziorvosodhoz menj. Ha szerinte mehetsz iskolába, akkor mész iskolába, ha pedig nem, akkor orvosi tanácsra maradsz otthon, így anyád kevesebb eséllyel fog balhézni. Ha pedig mégis, mondd meg neki, hogy hívja fel az orvost és balhézzon vele.
2016. jan. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De ha Anya otthon ezt megtudja hogy nem suliba mentem először nagyon kiakad..
2016. jan. 31. 18:00
 7/12 anonim válasza:
Nem lehet hogy homloküreg gyulladásod van esetleg?
2016. jan. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom..Lehet.A fejem fáj egyre jobban..Olyan mintha növekedne a nyomás
2016. jan. 31. 18:22
 9/12 szamo77db ***** válasza:
Milyen anya az, akinek nem a gyereke az első?
2016. jan. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%
Szamo, olyan, akinek a gyereke hetente eljátsza ezt a hisztit minden vasárnap
2016. jan. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!