Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen bajom lehet?

Milyen bajom lehet?

Figyelt kérdés
A combcsontom faj ha terhelem, pl azzal a labammal lépek,nehezebben megyek fel a lépcsőn mostanaban, es olyankor nagyon gyors a szivveresem, faradtabb vagyok mint eddig, pedig ugyanannyit alszom, lila foltjaim vannak ütés nelkul, de ha megutom a valamelyik testreszemet kicsit akkor egy nagy lila folt lesz ott es nagyon faj, most pedig egyik napról a másikra szó szerint mindenhol mintha izomlazam lenne, pedig elozo nap nem csinaltam semmi olyat ami kivalthatna ez, es nem ertem mitol lehet. Segitsetek kerlek. Mitol lehetnek ezek?

2016. febr. 2. 12:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Gombócérzés, hajszálérzet a torkodban, esetleg gyomorsav nem okozott még gondot?
2016. febr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Amiket leírtál soha nem volt ilyen..a csontfajdalmam mar regota tart, csak nem mindig jelentkezik, es most az izomlaz melle meg hoemelkedesem is lett, felek hogy valami komoly a baj, es nem merek orvoshoz menni nagyon vele, mert alapbol felek az orvosoktol, raadasul eleg gyakran vagyok beteg.
2016. febr. 2. 12:52
 3/17 anonim ***** válasza:

Mik azok a betegségek amik általában kínoznak?

Az izomlázszerű fájdalmakat az okozza, hogy a vérben lévő húgysav sípi marja a szöveteket. A betegség neve köszvény. De ezt csak idősebb embereknél diagnosztizálják az orvosok. Mert nekik állandóan magas a húgysavszint.

Még ez mellett a szervezet elsavasodása okozhat más fájdalmakat is. pl. mellkasban, szívben, és csontok is fájhatnak tőle.

2016. febr. 2. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Megfázás, arcureggyulladas, es virus de az ritkabban
2016. febr. 2. 13:39
 5/17 anonim ***** válasza:
Ezek milyen gyakran jelentkeznek, és hány éves vagy?
2016. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hat a combcsont fájdalmak gyakran de nem mindig, lila folt szinte mindig van rajtam es tobb a terdemnel vagy néha a karomon ütés nelkul, ez az izomlaz vagy mi meg most fordult eloszor elo velem, ha a betegségekre gondolsz akkor, a megfázás sűrűn, az arcureggyulladas sokszor de nem olyan sűrűn, tavaly volt hogy szinte egesz télen, de ez valoszinu csak az orrsovenyferdulesem miatt lehet, de a tobbit nem tudom miert vannak..
2016. febr. 2. 13:53
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja es 15 eves vagyok hamarosan töltöm a 16-ot
2016. febr. 2. 13:53
 8/17 anonim ***** válasza:

Ezekkel a tünetekkel ne várj, azonnal menj el a háziorvosodhoz, lehet semmi komoly, de ki kell vizsgálni és jobb ha időben mész, nem akkor, amikor már nagyobb lesz a baj.

Egy vérvétel feltétlen kellene.

2016. febr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De ez ugye nem komoly betegségek jelei? Felek az orvosoktol. Amúgyis megyek ket fajta vervetelre. A genetikain ki lehet vizsgálni esetleg? Vagy allergiateszten?
2016. febr. 2. 14:40
 10/17 anonim ***** válasza:

A #8 választól függetlenül:

Először is, jegyezd meg, és lehetőség szerint tartsd is be, hogy a táplálék az csak is szerves eredetű, és ez is csak rendesen megrágva megfelelően nyállal keverve emészthető.

Aztán lélegezz lassan mélyeket, hogy elegendő oxigén jusson a szervezetedbe. Az oxigén a legfontosabb hogy a szervezet egészséges legyen!

2016. febr. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!