Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez infarktus előjelei lehetnek...

Ez infarktus előjelei lehetnek? Infarktuson van?

Figyelt kérdés

Kb 3 héttel ezelött rosszul voltam. Bal kezem kezdett el zsibbadni, majd heves szívdobogás érzetem volt, ájulás érzetem is volt. Hányinger, fejfájás is kísérte.

Azóta volt 6 ilyen rosszullétem. Háziorvosnál voltam, vérvételen is, kardilógiára, meg csak 5 hét múlva kaptam időpontot. Voltam űgyeleten is, nyugtatót nyomott a számba, azt mondta, hogy lelki okok miatt van. De eléggé le akart rázni, az orvos, azt láttam. Szerintetek ez mi lehet? Szívinfarktus lenne? Ügye nem?



2015. máj. 17. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ekg-t gondolom csinàlt valamelyik vagy nem?
2015. máj. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pánikroham. Infarktus nincsen hatszor. Látott két orvos is, felismernek egy szívrohamot. Pszichiáterhez menj vagy pszichológushoz.
2015. máj. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ekgt nem csinalt :( a háziorvosom adott beutalót, kardiológiára. Anyu pánik beteg. Anyukám szerint, nekem is az van. De akkor is ijesztő, a zsibbadás, sőt, még hasmenésem is van.
2015. máj. 17. 15:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Simán belefér a pánikbetegségbe.
2015. máj. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló 18 éves fiu
2015. máj. 17. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!