Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Diszleksziás lehetek? Kihez...

Diszleksziás lehetek? Kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem nem egy online tesztet és mindig az jön ki hogy diszleksziás vagyok és annak is érzem magam.

Számolni fejben nem igen tudok

Német nyelv nagyon nehezen megy a tanár szó szerint utál.Egyyzerűen nem mennek a fejembe az idegen szavak és én vagyok a leghülyébb az órán.Emiatt önbizalomhiányos is vagyok és sokszor gondolok őngyilkosságra.Egyyzerűen le kell raknom egy szakmát és a család el is várja de nyelv nem megy ezért mindig nyomás alatt vagyok sajnos.Továbba a g-t a k-val szoktam összekeverni de csak íráskor és csak néha és mindig kijavítom aztán a hibát de nagyonzavar.Az írásom nagyon csúnya sokszor nehezen tudom elolvasni a saját írásom.

Így tényleg diszleksziás lehetek vagy hülye vagyok csak?

Ha diszleksziás vagyok akkor kihez forduljak?



2015. márc. 7. 20:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nézz utána az OKJ-s honlapokon, ott minden szakmához kiírják, hogy mi a követelmény, illetve hogy milyen óráid lesznek!! pl. Efeb
2015. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!