Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet pánikbeteg vagyok?

Lehet pánikbeteg vagyok?

Figyelt kérdés
Voltam többször orvosnál is akik minden lehetséges vizsgálatot elvégeztek velem és semmi szervi bajom nincs. A tüneteim: rossz közérzettel kezdődik aztán hirtelen elkezdek szédül gyakran fizikai terhelésre de valamikor főzés közbe is előjött és majdnem összeestem aztán néha kiesnek apróbb részletek pl rosszullétemnél valószínűleg leültem a földre de arra már nem emlékeztem hogy leültem, néha kiver közbe a víz is, van amikor gyengébb a tünetek de van amikor nagyon durva. Ez pánikbetegség vagy valami más? csak furcsa hogy az orvosok ilyenekre nem is gondoltak csak szervi dologra de ezek a tünetek kb már 6 éve fenn állnak és mindig nagyon rossz élmény nem tudok hozzá szokni. 20/L

2014. dec. 4. 22:20
 1/3 anonim válasza:
menj orvoshoz mihamarbb !
2014. dec. 5. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Misszabza ***** válasza:

Kérdésedre a válaszom : igen!


ez a pánikbetegség jelei, ez olyan hogy bármilyen szituációkban előjön, és az ember tuadatalatt szinte már elkezdi kerülni ezeket a helyzeteket amikre emlékszik hogy na itt ez megtörtént... Nekem ennyire nem durván jönnek elő, és még nem volt rohamom igazi, csak kicsik, de ugyanez a szitu. Én januárban megyek is ezzel pszichoterápiára kezeltetni a sok szorongásomat, félelmeimet,(PÁNIKOLÁSOKAT) fóbiát STB... Ha te egyedül nem tudod legyőzni akkor ez csak súlyosabb lesz sajnos! Ideje szakemberhez fordulnod, sokaknak jobb lett tőle! + még csak ajánlani tudom a kineziológust (olvass utána) . nekem sem találtak szervi bajt :) Ez mind visszavezethető kiskori /kamaszkori traumákra, rossz, negatív élményekre és ez elég nagy súlyban esélyt ad az ilyen pánikebetegségre... (nekem pl ezektől alakult ki, renegetg mindenen mentem keresztül(tőlem függetlenül) amin nem kellett volna ) Kívánok mielőbbi javulást!

2014. dec. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ :)
2014. dec. 5. 13:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!