Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ebola járvány kérdés?

Ebola járvány kérdés?

Figyelt kérdés
Miért kell idiótának lenni és hazahozni az ebolával fertőzött betegeket? (pl. Spanyolország.) Miért nem vágjuk el magunkat teljesen Afrikától (mmint egész Európa...). Mekkora az esélye, hogy Magyarországra is eljut a vírus és szétterjed az országban több tízezres halálozást okozva?
2014. okt. 18. 18:21
1 2
 11/13 anonim válasza:
Fúú, ennyire okos embert... Életemben nem pipáltam. Nem az "orrba szájba szexelés" miatt keletkezik ez a vírus, ne mond, hogy neked nincs szexuális életed:P Nagyrészt a falusi szertartások ,meg hagyományok a felelősek, mivel, ha egy ebolás meghal, azt szokás szerint eltemetik megsíratják, csókolgatják a halottat, így kerül be a vérbe, és csak azután kaphatják el szexuális úton, de addig nem fertőző, amíg ebolás tüneteket nem produkál, úgy hogy szerintem ne írj sületlenségeket, ha érdekel a téma nézz utána neten, vagy könyvekben, és ne itt oszd az észt. Komolyan 15 éves fejemmel okosabb vagyok, mint te...:P
2014. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Utolsó te nagyon hülye vagy, a szexeléses dolognál más betegségekre (AIDS) gondoltam (meg arra hogy sok gyerek születik mert nem védekeznek mert undorítóak és nincs mivel, és ígymég nagyobb az éhezés stb. )
2015. márc. 1. 21:09
 13/13 anonim válasza:
Köszi :) :*
2015. márc. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!