Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mivan akkor ha a 13 éves lány...

Mivan akkor ha a 13 éves lány depresszios? Lehet azért depis mert leki gogyai vanak?

Figyelt kérdés

2014. jún. 19. 22:15
1 2
 1/13 VasalódeszkásGyilkos válasza:

Lehet. De simán lehet depis a helyesírásod láttán is.

De igen elképzelhető, hogy súlyos lelki gondjai vannak. De az is elképzelhető, hogy el van kényeztetve, és annyira unja már a fejét, hogy nem tud jobbat kitalálni, minthogy ő most hatalmas depresszióba szenved és mindenki sajnálja őt vagy bajok lesznek. Ezek közül mind lehetséges...

2014. jún. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Kakaó39 válasza:

Anno 13 évesen én is depis voltam. De az okára nemigen jöttem rá. Olyanom volt és kész. Am eléggé fura vagyok. Néha olyanom van és akkor valami hülyeséget csinálok. Amúgy rendben vagyok :)) de kigyógyultam a depiből. Megláttam az életben a szépséget. Vagy csak szimplán meguntam a feketét, a fehéret és a szürkét. Azóta próbálok megbékélni ezekkel a színekkel. Am semmi értelme depisnek lenni. Időpazarlás. (kpop jó hatással lehet rá)

És simán lehetnek lelki gondjai 13 évesen :/

2014. jún. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kako. köszönöm szépen. kedvesnek tünsz szivesen meg ismernélek
2014. jún. 19. 22:44
 4/13 VasalódeszkásGyilkos válasza:

Az üzenet küldője: cytiya

Az üzenet címzettje: VasalódeszkásGyilkos

Az elküldés időpontja: ma 22:31

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mivan akkor ha a 13 éves lány depresszios? Lehet azért depis mert leki gogyai vanak?

"Lehet. De simán lehet depis a helyesírásod láttán is. De igen elképzelhető, hogy súlyos lelki gondjai vannak. De az is elképzelhető, hogy el van.."

Az üzenet témája: lelki betegség

Az üzenet szövege: ha nem tudsz okosat írni akk ne írj semmit. nem vagyok el kényeztettve. 1nevelö anyám van. 2 emo vaook 3 le szarom a helyes

irást! visszont én töled vagyok rogatul



Bocs de privát üzenetre nem szoktam válaszolni azonban ha ennyire nagy embernek érzed magad akkor biztos nem bánod ha kiteszem ide:)


Bocs, de ott, hogy emo vagy mindent megértettem. Ne aggódj ki fogod nőni a depresszióddal együtt.

Amúgy komoly vagy te is. Depressziós vagy de nem tudod, hogy vannak-e lelki gondjaid? Mert a kérdés rólad szól. Nincs teneked semmi bajod, csak qrvára unatkozol. Igazán befejezhetnéd az önsajnáltatást, mert az ilyen embereket mindenki utálja.

2014. jún. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

utál

ni lehet engem mert emo vagyok. ez csak azt bizonygasa h te milyen ember vagy. gonosz vagy. semit nem tudsz rólam. még is azt irod h semmi bajom. ezt te nem tudhatod. és hagybékén

2014. jún. 19. 23:09
 6/13 VasalódeszkásGyilkos válasza:

Puszikállak cicus.

De könyörögve kérlek tanulj meg írni, mert 3szor újra kell olvasnom minden megszólalásod mire kihámozom a lényeget.....

2014. jún. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

tudok helyesen írni. de nem szeretnék helyesen irni. és miért

piszkálsz?

2014. jún. 21. 12:45
 8/13 VasalódeszkásGyilkos válasza:

cytiya

Az üzenet címzettje: VasalódeszkásGyilkos

Az elküldés időpontja: ma 13:52

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Mivan akkor ha a 13 éves lány depresszios? Lehet azért depis mert leki gogyai vanak?

"Puszikállak cicus. De könyörögve kérlek tanulj meg írni, mert 3szor újra kell olvasnom minden megszólalásod mire kihámozom a lényeget....."

Az üzenet témája: ne piszkáj

Az üzenet szövege: szia. nem értem miért puszikálsz engem ha "nem tudok helyesen

írni"? bejövök neked?


ne pszikáj xDDD ez tetszett xD Minden mondatoddal egyre szánalmasabb vagy tudsz róla?

2014. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 VasalódeszkásGyilkos válasza:

Még ha pasi lennék SE érdekelne egy 13 éves kisliba akinek világfájdalma van és képtelen leírni egy értelmes, összefüggő, helyesírási hiba nélküli tőmondatot.....


Hallgass egy kis zenét, hidd el, csodát tesz az idegekkel:

http://www.youtube.com/watch?v=v_joYIuUzV0

2014. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

ez még nekem is fáj. most pontosan saját magad írtad le. kople te

kis okoska.

2014. jún. 21. 14:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!