Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Forduljak orvoshoz vagy ez...

Forduljak orvoshoz vagy ez csak pánik lenne?

Figyelt kérdés
29 éves pánikbeteg vagyok. Decemberben lett megállapítva a pánikbetegség 4 negatív EKG szívultrahang és vérvétel után. Utána megszűntek a tüntetek. 2 napja megint mellkas szorítást érzek. Nem erősek de azért érezni. Vérnyomásom normális.
2014. márc. 6. 16:44
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább pszichológushoz
2014. márc. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mi váltotta ismét ki? Lehet kezelni gyógyszerrel, kezelésekkel, hittel... stb., de igazából ha megvan az ok, akkor lehet segíteni. Meg kell szüntetni a kiváltó okot vagy azt kerülni vagy azt legyőzni. Mindegyik jó és persze együtt kell ezzel élni, én is voltam pánik beteg, majd 10 évig nem , majd újra, majd nem. Tünetek hasonlók voltak, az okot kell keresni!!! Ha úgy érzed az orvos segít persze fordul hozzá, de elnőni nem fogod, max. nem jön elő vagy nem erősen és az is valami! SŐT!
2014. márc. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval akkor úgy gondoljátok h ez csak pánik.
2014. márc. 6. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!