Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Le lehet valahogy küzdeni a...

Le lehet valahogy küzdeni a tűfóbiát?

Figyelt kérdés

Kiskori trauma miatt betegesen félek a tűktől, és sajnos most pont egy olyan időszak van az életemben, amikor műtét után vérhigító injekciót kell kapnom, nem is keveset (6 hétig).

Felnőtt nő létemre már a tű látványától is bepánikolok, pedig még 30 darab szuri vár rám, és hiába mondom azt magamnak, hogy a saját érdekemben ki kell bírnom, egyszerűen nem megy. :/


Van valami tippetek, hogy mit kezdjek a tűfóbiámmal? Nagyon szeretnék már megszabadulni tőle.



2014. márc. 4. 23:47
 1/2 anonim válasza:

Butan fog hangzani de a siker 100%-os!!

En is igy kuzdottem le, ahogy a tobbi baratom aki ugyan ebben szenvedett.

Garantalom a sikert es csak annyi a feladatod hogy tekintsd kihivasnak, es az osszes alkalommal nezd vegig.

2-3-alkalom utan fel fog tunni hogy nyugodtabban kezeled, mint regen. Ha kell eroltesd meg magad de figyeld a tut es ne vedd le rola a szemed. :)

2014. márc. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is betegesen félek a szúrástól, vérvételtől, injekciótól. A sors fintora, hogy ápoló vagyok (voltam). Beadom, leveszem, másnak. Kellett volna egy ideig szúrni magamat, jöttek a kolléganők nap mint nap, beadták. (Úgyis jöttek volna látogatóba :D)
2014. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!