Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ilyen panaszok esetén milyen...

Ilyen panaszok esetén milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
ízületi panaszaim voltak - vannak, de már jobban voltam gyógyszerek után. viszont a csuklómban maradt egy guga valami galion vagy mi és így elküldött a háziorvos reumatológiára. onnan kézsebészetre, így megyek a héten. viszont ennek kb egy hónapja, azóta az egész kezem bedagadt, azóta nem alszok, nem tudok csinálni semmit ezzel a kezemmel. közben a nyakam, vállam, derekem, egyik lábam is bedurrant pedig semmi olyan megterhelőt nem végeztem, nem mozogtam. voltam masszőrnél is mostanság, de nem mondott úgy rá semmit, viszont hiába maszírozott nem lett jobb. de már annyira fáj főleg a vállam, nyakam, hátam, kezem, hogy sokszor sírhatnékom van, nem tudok odafigyelni a munkámra, úgy érzem magam mint egy 70 éves akinek minden baja van és nem tud ülni, állni, feküdni, aludni... azt mondják mások hogy nem is nézek ki túl jól, bár a nem alvástól, gonodlom én. kihez menehtnék még el? mert már elegem van ebből főleg hogy fiatal vagyok még ehhez. és sosem voltak ennyire erős fájdalmaim még az ízületeket tekintve. köszönöm előre is. 27/N
2014. febr. 17. 07:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Most mész a kézsebészetre, nem? Ott csak csinálnak valamit.
2014. febr. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez kézsebészetre tartozik,oda meg mindjárt mész. Máshova felesleges.
2014. febr. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!