Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tanácsokra lenne szükségem....

Tanácsokra lenne szükségem. Szerintetek milyen orvoshoz forduljak?

Figyelt kérdés
Na hàt 'röviden'.. Pár éve kezdődött a folyamatos betegség sorozat de soha nem egy torok gyullads vagy ilyen 'egyszerű' betegségek hanem arc homlok gyulladás tüsszős mandulagyulladás ami heteken keresztül tartott és a vége mindig kórház lett.. és még jó pár ilyesmi. Mindig akàr 1-2 hónapon keresztüli tüdőgyulladásom volt minden felé fajta orvosnál jártunk annyit derítettek ki hogy asztmás és allergiás vagyok aztán ezek abba maradtak de most megint előjött màr lassan 1 hónapja rengeteg gyógyszeret beszédtem màr minden fajta erősségűt.. Szerintetek még milyen orvoshoz tudnék fordulni vagy milyen gyógyszert vegyek? Segítsetek kérlek!!:/ egy 17 éves lány..
2014. jan. 24. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Fullorrgegesz és allergológus. Vény nélküli antibiotikumot mondok neked. Bioparox spray...orrba és szájba is nyomhato adnak hozzá olyan csövet. 3000ft asszem...
2014. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ezt még nem használtam Köszönöm kipróbálom!

Most sok stereoidos gyógyszert szedem és rendkívül erősek..

2014. jan. 24. 23:51
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos valószínűleg ettől van. A szteroidok immuinszupresszív hatásúak,azaz csökkentik az immunrendszer működését,ami miatt a fertőzések gyakoriak,súlyosabbak,mint általában.
2014. jan. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!