Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nagy bajom lehet ebből? (több...

Nagy bajom lehet ebből? (több lent)

Figyelt kérdés
pár hete roppant egy nagyon nagyon a nyakacskám és nem tudom mi baja van de azóta néha elvesztem a látásomat egy pár percre és hannah montanat látom magam előtt!!! ez baj ??? 45/F
2014. febr. 15. 18:25
 1/2 anonim válasza:

1. Kétlem, hogy igaz lenne, nem kellene ilyen hülyeségekre használni ezt az oldalt.

2. Ha mégis igaz, (bár kétlem) akkor minél előbb fordulj idegorvoshoz, vagy pszichológushoz.

3. Szerintem jót tenne neked, ha nem magányosan élnél, mert tuti unatkozol, és tuti nem vagy 45 éves...

2014. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pfff...ilyennel rég nem találkoztam. 1. 45 évesen nem fogalmaznál úgy hogy nyakacskám. 2. Nem vagy 45 éves,mert akkor az egész szöveget másképp fogalmaznád meg. 3. Nem hiszem hogy valaha néztél Hannah Montanat,ezért kétlem,hogy azt látod magad előtt. 4.Ha mégis így van,menj orvoshoz. (bár ezt egy "45/F"-nek tudni kéne...
2014. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!