Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek miért csinálja...

Szerintetek miért csinálja ezt a fiú? Mi a célja? +Szerintetek kezdek depis, vagy pánikbeteg lenni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,19éves..Novemberben ismertem meg,egy helyen lakunk..mikor elkezdtünk levelezni nagyon aranyosnak tunt .. De sajnos az az igazi csajozogep..10/11es a pasi azt tudni kell róla. Miutan megismertem,tobb mint egy hónapig irogatott szíveket,puszis smileykat,becezgetett,rengeteget beszelgettunk(2-3nao alatt 3000-4000ezer uzi facen)..felhok fölött voltam 3meterrel.. Volt ölelés mikor találkoztunk, De tobb nem. Mikor találkoztunk nem is próbálkozott,de viszont facen meg mindig celozgatott,csókot kert,es azt mondta h Sosem enged el mikor megolel.. Az utóbbi hónapban,decemberben mar kezdtek megszűnni a talik,mar nem ír szivet,puszis smileyt,nem becezget..mondta hogy kislány vagyok.. De viszont néha meg írogat vagyis hogy mondjam,minden nap beszelunk de mar egyre tobb ido mire visszair es nem olyan mint regen.. mar megbeszeltem vele hogy senkinek nem mondom el hogy mi beszelunk stb.. Hatha igy kicsit nyíltabb lesz ujra felem.. Nem e azert távolodott igy el mert a barátai megtudtak hogy egy kiscsajjal dumál stb.. Azt hiszem megszerettem:(mindig ra gondolok..varom hogy irjon..nagyon hiányzik de nem mondhatom el neki,nem tudnek utana a szemébe nézni:(( Szerintetek mit kene tennem?miert csinálta ezt?Jatszik vagy meg van az esély hogy bejovok neki csak visszatartja valami?(szep lany vagyok,hozza illo es ez nem nagyképűség,o es masok is mondtak mar..)de o a korkzlonbsegre hivatkozott párszor.. Mostanában egyre labilisabb az idegzetem. Mindig veszekszem vele,de nem akarok csak nagyon hiányzik:(nem tudom hogy szerethettem meg mikor csak nem is jártunk..Egy hete nem bírok mar aludni sem..most jött ki rajtam nagyon.. Minden nap kb hajnalban alszom el..lassan viszont ujra iskola.. Tegnap éjjel nagyon megremisztett,ugy tunik volt egy panikrohamom..remegtem,rázott a hideg,halálfélelmem volt,nagyon szomjas lettem,gyors lett a szivveresem,kényszer rangasaim voltak es fajt a fejem.. Egyre gyakrabban ram jon a sírás bárhol vagyok..lehet kezdek depis lenni? A tanulmányi átlagom is nagyon leromlott az utóbbi időben.. Nem tudok tanulni,egész nap a facebookot nyomom,es nem érdekel mar semmi ugy érzem pedig Felvételi előtt vagyok:/ nem szeretnem senkinek sem.elmondani hogy min megyek keresztul,anyumnak sem.. Ma éjjel is ereztem hogy kezdek remegni,fazni es a sírás az mar szinte mindennapos..Mit tegyek?Meddig varjak a fiúra vagy Szerintetek miert csinálta ezt?es ha ezek a "panikrohamok"vagy nem tudom Mik tobbszor is megismetlodnek ,mit csináljak?adjatok légyszi tanácsokat,mar nagyon rossz :(((koszonom elore is
2014. jan. 5. 01:26
 1/3 A kérdező kommentje:
15/L
2014. jan. 5. 01:30
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Kiskorú vagy. Ő valószínűleg vágyik nemi életre. Ha Veled tenne valamit (jogosan) börtönbe csuknák. Ennyi.

Javaslom, hogy szedj valamilyen enyhe nyugtatót, pl. orbáncfű teát vagy citromfű teát vagy Nervenpflege tablettát. Ezek mind növényi eredetűek és nagyon jól hatnak.

Hogy még a fentieken kívül miért csinálhatja ezt a fiú, annak bármi oka lehet, amit nem mondhat el Neked. Például: kicsi a pénisze, homoszexuális, nem tetszett neki az illatod, élőben rondább voltál, mint fotón vagy impotens. Bármi lehet. Ezt TŐLE soha nem fogod megtudni. De egyet tudj: nem Te vagy a hibás, hanem ő. Totál kár érte sírnod. Ha nem mondja meg, mi a baja Veled, akkor nem méltó a könnyeidre. (De hát meg is mondta, hogy nagyon fiatal vagy! Jogilag ez liliomtiprás vagy ilyesmi néven fut és tényleg nagyon súlyosan büntetik. és ő becsületes ember. 3 év múlva újra jelentkezz nála, addig pedig tanulj sokat (pl. idegen nyelveket) és sportolj, hogy szép legyen az alakod (3 év alatt lehet változni kocogástól, aerobiktól, stb.) JOBBULÁST!

2014. jan. 5. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom:(( de Elvileg ha mar a 14-et betoltotted mar nem büntethetik nem? ma is hajnalban tudtam csak elaludni:S most is csak fekszem.. Semmi erőm a kezem nem tudom megmozdítani nemtudom mitol van ez :(pedig mar fáradtnak se érzem magam:/
2014. jan. 5. 12:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!