Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet ez? FONTOS!

Mitől lehet ez? FONTOS!

Figyelt kérdés

Sajnos fülpálcával takarítottam a fülem

és még vízzel is :/

szóval az a baj, hogy azóta igaz nem fáj, de néha olyan mintha pici víz lenne benne.. aztán elmúlik, és újra...

fájni egyáltalán nem, de ha belepiszkálok akkor faj.

mi lehet ez? (nem azt szeretném hallani hogy menjek orvoshoz, hanem kérlek titeket valami komolyat) Ezt a vizes dolgot főképp akkor érzem amikor nyelek.. Nem zúg a fülem, és semmi mást nem veszek észre.. köszönöm 15/F



2013. dec. 19. 18:35
 1/1 emsziszasza válasza:
hát... lehet begyulladt a füled és gennyes.. szerintem kövi v tövi vagy mia neve olyan rózsa levelének a levét nyomd a füledbe, de lehet más növénynek. nekem orvoshoz kellett mennem (neked se ártana..) nekem felszúrták asszem..... de nem volt valami kellemes..de utána jobb lett, ja és parafinolaj
2013. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!